Одна із федеральних земель Німеччини вигадала, яку роботу дати лінивим біженцям

Одна із федеральних земель у Німеччині хоче змусити отримувачів притулку працювати. Так, на землях федеральної землі Турінгія у Заале-Орла були введені обов’язкові громадські роботи для біженців, що проживають у країні. 

Про це пише видання Bild. Таким чином влада країни має намір боротися з людьми, які не хочуть шукати роботу і живуть на гроші платників податків.

«Зараз ми виконуємо рішення районної ради крок за кроком. Я маю мотивувати тих, хто не хоче працювати. Йдеться про те, щоб надіслати сигнал: люди, яким платять гроші з податків, мають повернути щось суспільству, а не сидіти цілими днями на лавці в парку», – наводить видання слова голови району Крістіана Херрготта.

Взимку біженці займатимуться очищенням тротуарів від снігу, а влітку – стригтимуть зелені огорожі. Платитимуть за роботу по 80 євроцентів на годину. Робочий день становитиме чотири години. Це відповідає 64 євро/місяць, які будуть перераховані на платіжну картку (виплати розпочнуться уже у березні поточного року).

При цьому Крістіан Херрготт вбачає лише одні плюси від такої зайнятості для самих біженців. За допомогою робочої вимоги він хоче збільшити сприйняття шукачів притулку серед місцевого населення та покращити їх інтеграцію. «Щоб виконувати цю роботу, вам не потрібно знання мови. Можливо, ви зможете краще вивчити німецьку під час роботи, ніж на мовних курсах, і зможете підготуватися до звичайної роботи чи професійного навчання», – каже голова району.

Очікується, що перші шукачі притулку незабаром будуть приступати до роботи. Наразі Херрготт вивчає пропозиції роботи та пише, зокрема, клубам і муніципальним компаніям. При цьому кожен, хто відмовляється, має бути покараний відповідним штрафом, суму якого німецьке видання не наводить.

Раніше представник Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ) Метью Солтмарш повідомив, що лише 14% українських біженців у Європі планують повернутися на батьківщину у найближчому майбутньому. Він додав, що більшість громадян України сподіваються колись повернутися, при цьому питання безпеки залишаються для них першочерговими.

Ольга Степанова

Recent Posts

Війська РФ просунулися біля Куп’янська, Сіверська, Торецька і в районі Авдіївки, — ISW

Російські війська нещодавно домоглися незначного просування на південний схід від Куп'янська на тлі бойових дій 6…

5 хв. ago

Найшвидший апарат NASA зіткнувся із Сонцем на швидкості 600 000 км/год і вижив

У NASA повідомили, що найшвидший космічний апарат у світі успішно пережив 20-те зближення з Сонцем…

14 хв. ago

Ключ до походження життя на Землі: вчені зробили важливе відкриття на Марсі

Марсохід NASA понад 10 років тому вперше виявив на Марсі наявність органічних молекул, які ховаються…

25 хв. ago

Мінімальну зарплату та пенсію в Україні заморозять: “Це буде катастрофа“

У держбюджеті на 2025 рік в Україні не заплановано підвищення мінімальної заробітної плати та прожиткових…

33 хв. ago

Дрони СБУ спопелили склад боєприпасів у Воронезькій області: знищені ракети, снаряди, набої

Бавовна наробила величезного галасу у Воронезькій області. Росіяни змушені оперативно проводити евакуацію населення, а боєкомплекти…

35 хв. ago

Можуть непоправно зіпсувати зуби: 6 найнебезпечніших стоматологічних трендів TikTok

Останнім часом люди дедалі частіше шукають у соцмережах, зокрема, у TikTok, різні поради, що допомагають…

48 хв. ago