Намагаючись залучити в країну більше іноземних кваліфікованих спеціалістів, Німеччина працює над завершенням масштабного зниження податків. У рамках так званої «ініціативи зростання» уряд Німеччини планує частково звільнити новоприбулих іноземних кваліфікованих працівників від податку протягом перших трьох років роботи в країні. Про це пише Schengen.News.
За словами влади, податкові пільги дуже необхідні, оскільки Німеччина має справу з дефіцитом у різних секторах по всій країні.
Розповідаючи про плани Німеччини збільшити імміграцію іноземних працівників, федеральний міністр фінансів Крістіан Лінднер зазначив, що податкова знижка створюється спеціально для новоприбулих фахівців. Міністр Лінднер зазначив, що знижка діятиме лише протягом перших трьох років роботи, якщо захід буде схвалено та офіційно набуде чинності.
Міністр пояснив, що знижки коливатимуться від 30, 20 до 10%. Однак він не розкрив жодної додаткової інформації про те, хто матиме право на більшу податкову пільгу, а хто матиме право на меншу податкову пільгу та які будуть критерії.
«Ми створюємо податкову знижку для іноземних спеціалістів протягом перших трьох років у Німеччині. Будуть знижки 30%, 20%, 10% тим людям, які прийдуть сюди як кваліфіковані спеціалісти», – заявив міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер
Захід має бути затверджений, перш ніж він набуде чинності. Влада заявила, що має намір переглянути цей крок через п’ять років.
Однак ініціативу щодо надання знижок іноземним працівникам критикує опозиція та профспілки. Так, опозиційні політики та профспілкові діячі заявили, що це є дискримінацією власне німецьких працівників.
Депутат від Партії зелених Беате Мюллер-Геммеке заявила, що Німеччина дотримується принципу рівного ставлення і що до всіх потрібно ставитися однаково. Вона також сказала, що цей крок буде дискримінаційним по відношенню до громадян країни та тих, хто в’їжджав у Німеччину з метою роботи в минулому.
Федеральний міністр праці Губертус Хейлс також розкритикував цей крок, заявивши, що замість цього заходу Німеччина повинна усунути бюрократичні перешкоди та прискорити видачу віз іноземцям. Як пише видання, останні дані Німецького економічного інституту показують, що наразі в Німеччині не вистачає близько 573 тис. кваліфікованих працівників.
Верховна Рада України нещодавно продовжила воєнний стан і загальну мобілізацію до 7 лютого 2025 року.…
Єлизавета, 21-річна позашлюбна дочка Путіна, живе в Парижі, просить називати себе Луїзою і отримала французький…
Проблема з тим, що ЗСУ втрачає багато людей на війні, криється в їхній не завжди…
Один удар гіперзвуковою балістичною ракетою "Орешник" з ядерним зарядом здатний повністю знищити Київ. З такою…
Попри війну, яку розпочала Росія, українці продовжують отримувати пенсії та звертатися за їх призначенням. Кожного року в…
Омбудсман України Дмитро Лубінець запропонував надати відстрочку від мобілізації для чоловіків, які раніше були незаконно…