Мешканець Алма-Ати використовував нейромережу як адвоката і був виправданий. Про результат справи він розповів у своєму Telegram.
У грудні минулого року Кенжебека Ісмаїлова оштрафували на 5,8 тис. тенге (близько 11 євро) за порушення правил дорожнього руху – він виїхав на смугу для громадського транспорту, щоб об’їхати вантажівку, що стояла перед ним на перехресті. Однак водій був упевнений, що штраф йому виписали незаконно, і спочатку подав скаргу до департаменту поліції, а коли вона була відхилена, пішов до суду.
Зі складанням позову до суду чоловікові допоміг ChatGPT. Також нейромережа в режимі реального часу підказувала Кенжебеку Ісмаїлову відповіді на питання судді, і за підсумками засідання, яке тривало всього 10 хвилин, штраф було скасовано.
«Я судився не через гроші. А через принцип. Хотів, щоб наступного разу співробітники ставилися до роботи відповідально. У суді співробітники поводилися грубо і не професійно. Це був громадянський обов’язок», – упевнений Кенжебек.
Тепер він планує подати до суду на департамент поліції та домогтися компенсації моральної шкоди.
Шкідливі звички — це не лише про куріння чи переїдання. Це будь-які повторювані дії, які…
Нещодавно міністр освіти і науки України Оксен Лісовий повідомив, що з 1 вересня 2025 року в…
Якщо банк вибачив чи анулював вашу кредитну заборгованість, не поспішайте радіти – це може вплинути…
Чехія продовжує відмовляти у тимчасовому захисті українцям, які подавали заяву на такий самий захист в…
Сотні військовозобов’язаних українців опинилися у правовій пастці. Після ліквідації медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), документи, які…
2025 року для деяких українців передбачено приємний фінансовий бонус при виході на пенсію — одразу…