Україна хоче, щоб країни Європейського союзу припинили допомогу українським біженцям, а чоловіки призовного віку були позбавлені доступу до консульських послуг, щоб змусити громадян повернутися на батьківщину.
Про це пише El Pais.
Водночас, Київ прагне не втратити зв’язку з тими, хто за новим законом зможе мати подвійне громадянство.
Опитані виданням українці за кордоном заявили, що хотіли б повернутися, але поки що не збираються. Вони хочуть безпеки та гарантій, що війна не повториться. Стабільності в освіті та медицині, електроенергію без обмежень.
Листопадове дослідження УВКБ ООН показало, що 61% українських біженців ще сподіваються повернутися, коли ситуація покращиться.
Українська журналістка Олена Бабакова, яка проживає у Варшаві, вважає, що уряд міг би залучати громадян на батьківщину податковими пільгами, допомогою з іпотеки, освітніми стипендіями тощо. Але при цьому вважає, що це буде мати мінімальний ефект і “продуктивніше зосередитися на тому, як залучити економічних мігрантів з третіх країн”.
Уряд в ухваленій у вересні демографічній стратегії констатує, що від 1,3 до 3,3 мільйона осіб можуть не повернутися. Цифра може зростати з кожним роком війни.
У Кабміні попередили всіх батьків стосовно ідентифікаційних номерів (ІПН) дітям. Навіщо дитині індивідуальний податковий номер? Зазвичай ІПН…
Одіозний Євген Дикий, який називає себе військовим експертом, висловив думку в ефірі "Radio NV", що встановлення…
В Україні суттєво спростили реєстрацію волонтерських автомобілів, які військовослужбовці отримують як гуманітарну допомогу для захисту держави.…
Присутність військових Північної Кореї на війні проти України підтверджена пораненими й загиблими солдатами, свідченнями очевидців…
Як зазначає видання, Хоссейн Шамхані - син колишнього міністра оборони Ірану, який зараз перебуває на…
Українців чекає новий виклик: електроенергія, яка і так вже б’є по бюджету кожної родини, може…