“Друг на час”: чоловік заробляє сотні доларів на день нічого не роблячи

Авантюрист Дрю Бінскі, який мандрує світом, найняв Сьодзі Морімото з Японії, щоб той “нічого не робив” разом із ним. Чоловік працює як “друг на час” приблизно за 100 доларів за кілька годин. Про це блогер розповів в одному зі своїх останніх відео на YouTube.

Японець встиг стати культовою фігурою, надихнувши людей на створення телесеріалу і коміксу.

Дрю Бінскі вирушив до Токіо, щоб зустрітися із Сьодзі, і через перекладача розпитав його про деяких з його найдивніших клієнтів. 40-річний “майстер дружби” розповів, що, хоча він рідко відмовляє клієнтам у їхніх проханнях, він був стурбований, коли одна жінка найняла його, щоб просто подивитися, як вона їсть папір.

Сьодзі, відомий у народі як “хлопець, який нічого не робить”, заробляє на своїй незвичній роботі приблизно 80 тисяч доларів на рік і каже, що йому вдається приймати в середньому по три–чотири клієнти на день. За його словами, робота дуже різноманітна — іноді це просто похід на обід із кимось, але в інших клієнтів бувають і більш дивні запити. Одного разу його попросили поспостерігати за тим, як дружина шукає секретний профіль свого чоловіка на сайтах знайомств.

“Вона кричала кожні 10 хвилин або приблизно так. У якийсь момент вона припустилася помилки в додатку, натиснувши “мені подобається” на чоловіка, якого хотіла пропустити. Вона дивилася в стелю і виглядала дуже засмученою”, — згадує він.

Седзі не говорить англійською, але іноді його наймають британські та американські туристи Фото: Drew Binsky/Youtube

Сьодзі не розмовляє англійською, але іноді його наймають британські та американські туристи, які просять його прикинутися, що їх розуміють.

“Він перший, хто почав цим займатися, і після нього було багато людей, які намагалися робити це так само, як він, але він єдиний, хто заробляє гроші на цій роботі”, — пояснив перекладач Дрю.

“Друг на час” зазначив, що є кілька прохань, від яких він регулярно відмовляється. Чоловік відмовляється надавати інтимні послуги своїм клієнтами та ходити з ними на попконцерти. Сьодзі зазначив, що йому дуже подобається його робота і каже, що попит на його послуги не падає.

“В Японії є термін “хікікоморі”, який позначає людей, які йдуть від світу та ізолюються вдома через самотність і соціальну тривогу. Для таких людей наявність такої людини, як Сьодзі, якій платять за те, щоб вона була вашим другом, може здатися вирішенням проблеми”, — додав блогер.

Романчук Микола

Recent Posts

В Японії очікується надпотужний землетрус: яким може бути найгірший сценарій

В Японії з великою імовірністю може статись надпотужний землетрус. В очікуванні катастрофічної події експерти оприлюднили…

2 хв. ago

Медогляд стане анонімним: ВЛК чекають важливі зміни

З 1 квітня Міністерство оборони України запускає електронний кабінет військово-лікарських комісій, що кардинально змінить систему…

19 хв. ago

У Росії розбився стратегічний бомбардувальник Ту-22М3

В Іркутській області Росії розбився стратегічний бомбардувальник Ту-22М3. Про це пише російський моніторинговий канал Fighterbomber, який регулярно повідомляє…

21 хв. ago

Коли з’являться гривні з новими портретами на банкнотах: у НБУ зробили заяву

Дизайн банкнот гривні було затверджено понад 30 років тому. Він все ще є актуальним, але,…

26 хв. ago

Через борги можна втратити права: що слід знати водіям

В Україні водії, які мають значні борги з аліментів, можуть втратити право керування авто. Щоб уникнути цього, слід…

35 хв. ago

Кричав “Жінки! Допомагайте!”: у Львові побилися працівники ТЦК та цивільні

У вівторок, 1 квітня, у Львові сталася сутичка між працівниками ТЦК та цивільними. У Львівському…

44 хв. ago