У Нідерландах українцям усе частіше відмовляють у притулку — просто нема куди селити. Центри для біженців заповнені вщерть, а ситуація щодня тільки погіршується.
Як повідомляє NOS, заповненість становить 99,8%, і це вже критичний рівень. У деяких містах десятки людей просто залишаються на вулиці.
Муніципалітети б’ють на сполох: асоціація VNG вже звернулася до прем’єра, а великі міста написали запити до міністерства з міграції. Але поки що – жодних рішень.
Наразі в країні перебуває понад 120 тисяч українців, з яких 94 тисячі живуть у муніципальних притулках. Решта або орендує житло, або живе у друзів чи приймаючих родин.
Проблем додає і те, що уряд зменшив компенсацію за розміщення біженців. Наприклад, у Гаазі це вже спричинило багатомільйонний дефіцит, а Червоний Хрест фіксує зростання кількості людей, які шукають тимчасовий дах над головою.
Завтра ситуацію планують обговорити в Палаті представників. Але поки що — новим українським біженцям у Нідерландах просто нікуди подітися.
Чоловікам старше 25 років хочуть заборонити отримувати відстрочку від мобілізації через вступ до вишу. Відповідні…
Побутові споживачі зобов'язані до 20 квітня здійснити важливу процедуру, від якої залежить безперебійність газопостачання. Про…
Українські водії можуть зіткнутися з ситуацією, коли отриманий на руки штраф за неправильне паркування не…
Біль у колінах, ліктях чи пальцях часто списують на вік, втому або погоду. Але рідко…
Українські пенсіонери віком від 80 років, які живуть самі та потребують догляду, можуть щомісяця отримувати…
В Україні готуються до чергового етапу мобілізації, і, судячи з нових заяв військових, межа віку…