Сеанс у труні за 150 тисяч: У Росії почали лікувати депресію за допомогою “гроботерапії”

Думаєте, вже нічого не зможе вас здивувати? Схоже, росіяни знову вирішили перевершити самих себе. Тепер у Росії набирає популярності нова, м’яко кажучи, ексцентрична “терапія” — «гроботерапія». Суть проста: людина, яка втратила смак до життя, лягає у труну, а її рідні символічно прощаються з нею. На перший погляд, це схоже на якийсь сюжет з фільму жахів, але в Росії це реальна “послуга”. Про це повідомляють росЗМІ.

З чим бореться «гроботерапія»

За словами власниці ритуального агентства, яке пропонує цю “інновацію”, терапія створена для тих, хто перебуває у глибокій депресії та не може знайти щастя, незважаючи на всі свої матеріальні досягнення. Мовляв, лежачи в труні, людина усвідомлює, що єдина річ, з якої немає виходу, — це труна, а з усіма іншими проблемами у житті можна впоратися.

Ціни на “задоволення” — шокують

Таке “дозвілля” не з дешевих: у Самарі сеанс гроботерапії коштує щонайменше 35 тисяч рублів (близько 10 тисяч гривень). В Іжевську послуга ще дорожча — аж 150 тисяч рублів (приблизно 45 тисяч гривень). І це все за те, щоб полежати у труні і уявити себе на власних похоронах.

Критика від релігійних організацій: модний тренд чи небезпечна практика

Однак не всім такий метод боротьби з депресією до вподоби. Члени громадського руху «Росія православна» не забарилися з критикою, заявивши, що «гроботерапія» — це окультна практика, яка не має нічого спільного з реальною психологічною допомогою. За їхніми словами, це тільки шкодить психічному здоров’ю молоді, популяризуючи ідею смерті як вирішення проблем. Вони закликають владу і спеціалістів перевірити такі “тренди” та запобігти їхньому поширенню.

До чого тут квадробери

Цікаво, що активісти також згадали про “квадробери” — не зовсім зрозумілий термін, який вони ввели в обіг, проте стверджують, що зростаючий інтерес до них також викликає занепокоєння. Чи то новий вид транспорту, чи чергова окультна практика — поки невідомо, але схоже, що будь-яке відхилення від традиційного способу життя у Росії викликає жорстку реакцію.

Романчук Микола

Recent Posts

Від мобілізації не втекти: дані, які важко заперечити – скільки українців ще призвуть

Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн ​​чоловіків віком від 25…

6 хв. ago

За американське авто можуть відібрати права: на що звернути увагу

В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…

15 хв. ago

Відповідь обов’язково буде: у Москві брязкають зброєю, сиплють погрозами та лякають світ Путіним

Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…

24 хв. ago

Путін привітав росіян з запуском нової ракети по Дніпру: Будемо продовжувати

Президент Росії Володимир Путін заявив про успішне випробування ракети "Орешник" ("Кедр") - саме нею РФ вдарила…

32 хв. ago

Попередні власники лякали привидами: жінка під час ремонту у будинку знайшла приховані двері

Жінка, яка робила ремонт будинку, зробила захопливе відкриття, виявивши цілі двері, які були приховані попередніми…

43 хв. ago

Українцям в Польщі почнуть видавати “сірі паспорти”: що це взагалі таке

Українці, які опинилися в Польщі через повномасштабну війну, зможуть отримати тимчасовий документ, т.з. "сірий паспорт". Це…

52 хв. ago