Сеанс у труні за 150 тисяч: У Росії почали лікувати депресію за допомогою “гроботерапії”

Думаєте, вже нічого не зможе вас здивувати? Схоже, росіяни знову вирішили перевершити самих себе. Тепер у Росії набирає популярності нова, м’яко кажучи, ексцентрична “терапія” — «гроботерапія». Суть проста: людина, яка втратила смак до життя, лягає у труну, а її рідні символічно прощаються з нею. На перший погляд, це схоже на якийсь сюжет з фільму жахів, але в Росії це реальна “послуга”. Про це повідомляють росЗМІ.

З чим бореться «гроботерапія»

За словами власниці ритуального агентства, яке пропонує цю “інновацію”, терапія створена для тих, хто перебуває у глибокій депресії та не може знайти щастя, незважаючи на всі свої матеріальні досягнення. Мовляв, лежачи в труні, людина усвідомлює, що єдина річ, з якої немає виходу, — це труна, а з усіма іншими проблемами у житті можна впоратися.

Ціни на “задоволення” — шокують

Таке “дозвілля” не з дешевих: у Самарі сеанс гроботерапії коштує щонайменше 35 тисяч рублів (близько 10 тисяч гривень). В Іжевську послуга ще дорожча — аж 150 тисяч рублів (приблизно 45 тисяч гривень). І це все за те, щоб полежати у труні і уявити себе на власних похоронах.

Критика від релігійних організацій: модний тренд чи небезпечна практика

Однак не всім такий метод боротьби з депресією до вподоби. Члени громадського руху «Росія православна» не забарилися з критикою, заявивши, що «гроботерапія» — це окультна практика, яка не має нічого спільного з реальною психологічною допомогою. За їхніми словами, це тільки шкодить психічному здоров’ю молоді, популяризуючи ідею смерті як вирішення проблем. Вони закликають владу і спеціалістів перевірити такі “тренди” та запобігти їхньому поширенню.

До чого тут квадробери

Цікаво, що активісти також згадали про “квадробери” — не зовсім зрозумілий термін, який вони ввели в обіг, проте стверджують, що зростаючий інтерес до них також викликає занепокоєння. Чи то новий вид транспорту, чи чергова окультна практика — поки невідомо, але схоже, що будь-яке відхилення від традиційного способу життя у Росії викликає жорстку реакцію.

Романчук Микола

Recent Posts

Штрафи для українських водіїв за радіо: кому та де загрожує покарання до 13 тис. грн

В Україні багато хто здивується, що за користування радіо у власному автомобілі можуть стягувати штрафи.…

11 секунд ago

З чим носити піджак у 2025 році: стильні “луки” від Дорофєєвої та Єфросиніної на кожен день

Піджак - це не просто класика, а один з головних трендів 2025 року. У новому…

9 хв. ago

Часу до 5 лютого: українці зобов’язані пройти ВЛК, інакше мають заплатити 17 тисяч гривень, хто має прийти

Військовозобов'язані громадяни України, які мають статус "обмежено придатних до військової служби", зобов'язані до 5 лютого…

18 хв. ago

Зарплати президентів. Скільки отримує Дуда, Зеленський, Шольц та інші світові лідери

Зарплата президента США вважається найвищою, хоча її сума не переглядалась вже понад декілька років. Президент…

26 хв. ago

«Військові небезпечні». Працівниця столичного хостелу відмовилася обслуговувати офіцерів ЗСУ

У столичному хостелі Hostel Vshokoladi відмовилися обслуговувати групу, у складі якої був речник Військово-морських сил…

35 хв. ago

Нардеп вивозив ухилянтів за кордон у ролі своїх водіїв: що про нього відомо

У суботу, 18 січня, правоохоронці повідомили чинному народному депутату України про підозру в організації незаконного…

44 хв. ago