Через кліматичні зміни Близький Схід стане непридатним для проживання. Таке припущення висловили аналітики Ради з міжнародних відносин Крістіна Бурі та Стівен Кук у статті для Foreign Policy. За їхніми словами, безперервна спека приносить із собою величезні проблеми – не лише мешканцям регіону, а й спільнотам за його межами.
«У середині липня температура в Дубаї склала 144 градуси за Фаренгейтом (62,2 градуси Цельсія). Наприкінці червня у Великій мечеті в Мецці, Саудівська Аравія, була зареєстрована температура 125 градусів (51,7 градуса Цельсія). Ця спека збіглася із сезоном хаджу. Коли він закінчився, понад 1300 людей загинули. А в Єгипті температура рідко опускалася нижче за 100 градусів (37,8 градуса Цельсія) з травня», – йдеться у матеріалі.
Ще одна проблема, пишуть автори, це те, як люди адаптуються до підвищення температури. Вони переміщаються в місця з нижчою температурою та великою кількістю води. За даними Світового банку, до 2050 року через кліматичну кризу в Північній Африці буде переміщено близько 19 млн людей – це майже десята частина місцевого населення.
Люди з цього регіону їхатимуть в Європу. «Твердження про те, що міграція приносить користь суспільству, залишається непереконливим для значної кількості європейців, які виступають проти великої кількості іммігрантів у своїх країнах», – вважають автори публикації.
За рік українці придбали понад 9 тисяч об’єктів нерухомості в Польщі, що свідчить про зростання…
Не всі долари без проблем можна обміняти в банку чи обмінних пунктах. Тому деякі купюри…
23 квітня 2025 року українська авіакомпанія SkyUp Airlines успішно здійснила перший прямий регулярний рейс із Кишинева (Молдова)…
Народний депутат Георгій Мазурашу закликав до пом’якшення чинної системи штрафів, які накладаються територіальними центрами комплектування…
В нашій країні трапляються випадки, коли водії прагнуть надати своїм автомобілям ефектнішого вигляду, замінюючи штатні…
Травень - один із найулюбленіших місяців серед українських рибалок: весняне пробудження природи досягає свого піка,…