Через кліматичні зміни Близький Схід стане непридатним для проживання. Таке припущення висловили аналітики Ради з міжнародних відносин Крістіна Бурі та Стівен Кук у статті для Foreign Policy. За їхніми словами, безперервна спека приносить із собою величезні проблеми – не лише мешканцям регіону, а й спільнотам за його межами.
«У середині липня температура в Дубаї склала 144 градуси за Фаренгейтом (62,2 градуси Цельсія). Наприкінці червня у Великій мечеті в Мецці, Саудівська Аравія, була зареєстрована температура 125 градусів (51,7 градуса Цельсія). Ця спека збіглася із сезоном хаджу. Коли він закінчився, понад 1300 людей загинули. А в Єгипті температура рідко опускалася нижче за 100 градусів (37,8 градуса Цельсія) з травня», – йдеться у матеріалі.
Ще одна проблема, пишуть автори, це те, як люди адаптуються до підвищення температури. Вони переміщаються в місця з нижчою температурою та великою кількістю води. За даними Світового банку, до 2050 року через кліматичну кризу в Північній Африці буде переміщено близько 19 млн людей – це майже десята частина місцевого населення.
Люди з цього регіону їхатимуть в Європу. «Твердження про те, що міграція приносить користь суспільству, залишається непереконливим для значної кількості європейців, які виступають проти великої кількості іммігрантів у своїх країнах», – вважають автори публикації.
Питання про зв'язок між оральним сексом та ризиком розвитку раку викликає значний інтерес та занепокоєння.…
У Харківському ТЦК нагадали про важливу, але резонансну тему — військовий облік для жінок. Йдеться…
Не всі пенсіонери в Україні продовжать отримувати пільги щодо оплати житла та комунальних послуг наступного…
Міністр оборони США Піт Гегсет доручив перетворити "Зелену кімнату" в Пентагоні на гримерну студію, у якій високопоставлені…
За словами заступника міністра освіти Михайла Вінницького, програми післядипломної освіти в Україні переживають серйозну трансформацію,…
Росія знову дивує світ своїм фанатичним мілітаризмом — тепер під прицілом опинилися навіть новонароджені діти.…