Майже як справжня: у Китаї секс-ляльку оснастили ШІ, що з цього вийшло

Китайський виробник реалістичних секс-ляльок Starpery Technology готується презентувати цього року першу ляльку, оснащену штучним інтелектом (ШІ). Про це пише портал South China Morning Post.

Звичайні ляльки з металевим скелетом і силіконовим корпусом можуть видавати тільки прості реакції і позбавлені “виразних здібностей”. Натомість секс-ляльки нового покоління поводитимуться більш реалістично. Для цього розробники створили технологію, подібну до ChatGPT, зараз мовна модель проходить навчання.

“Нове покоління секс-ляльок, оснащене моделями штучного інтелекту і оснащене датчиками, може реагувати як рухами, так і промовою, що значно покращує користувацький досвід, фокусуючись на емоційному зв’язку, а не тільки на базових розмовних здібностях”, — заявив генеральний директор Starpery Technology Еван Лі.

Модель ляльки від компанії Starpery Technology Фото: Instagram/starperydollofficial

Як зазначає Еван Лі, хоча діалог — це просто, для впровадження такої функції потрібні складні моделі. Їх створенням займаються спеціалізовані компанії-розробники програмного забезпечення. Очікується, що перші “розумні” секс-ляльки з’являться на прилавках магазинів у чоловічій і жіночій формах до серпня цього року.

Еван Лі підкреслив, що в Китаї сформувався найбільший ринок секс-ляльок у світі, який естетично відрізняється від європейського. Сукупні продажі КНР у цій сфері перевершують США, Японію та Німеччину разом узяті. Купують такі ляльки як іноземці, так і самі китайці.

Крім технічних складнощів перед індустрією постають етичні питання. Критики стверджують, що реалістичні секс-роботи зі штучним інтелектом можуть формувати в людей шкідливі моделі поведінки, розмиваючи межі дозволеного та заважаючи будувати стосунки з реальними людьми. На їхню думку, надмірна залежність від ШІ-компаньйонів зробить людське спілкування менш щирим.

Модель ляльки від компанії Starpery Technology Фото: Instagram/starperydollofficial

“ШІ, який може ухвалювати рішення за певних умов, може кинути виклик людській автономії та самосприйняттю”, — вважають експерти з Китайської академії інформаційних і комунікаційних технологій.

Ольга Степанова

Recent Posts

Сповідь без священника. У Швейцарії церква встановила цифровий аватар Ісуса

У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…

5 години ago

Забудьте про пільги: пенсіонерів зроблять ще біднішим – за що тепер змусять заплатити

Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…

5 години ago

Грабіжницькі націнки: магазини штучно завищують ціни на основні продукти

Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…

5 години ago

Від мобілізації не втекти: дані, які важко заперечити – скільки українців ще призвуть

Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн ​​чоловіків віком від 25…

5 години ago

За американське авто можуть відібрати права: на що звернути увагу

В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…

6 години ago

Відповідь обов’язково буде: у Москві брязкають зброєю, сиплють погрозами та лякають світ Путіним

Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…

6 години ago