Уряд Німеччини, зіткнувшись із великою кількістю українських біженців, які відмовляються від пропозицій щодо працевлаштування, розглядає можливість припинення фінансової підтримки для цієї групи осіб. Згідно з останніми даними, 77% українських біженців, що перебувають у Німеччині, висловлюють намір залишитися в країні протягом наступних двох років.
Про це йдеться на сайті Федерального відомства з питань міграції та біженців. У новій ініціативі, яка ще перебуває на стадії розгляду, передбачається припинення фінансової допомоги українським біженцям, які не виявляють зацікавленості у працевлаштуванні.
Влада намагається стимулювати економічну активність цієї категорії мігрантів через пропозиції роботи, а в разі відмови розглядається можливість скорочення або повного припинення соціальної підтримки. Ця ініціатива призначена не лише для зниження бюджетних витрат, а й для сприяння інтеграції біженців у німецьке суспільство.
Окрім цього, федеральний міністр праці та соціальних справ Хубертус Гейл разом із спеціальним комісаром з питань інтеграції біженців на ринку праці Даніелем Терценбахом та послом України в Німеччині Олексієм Макєєвим звернулися до українських біженців із закликом активно шукати роботу. Їхнє спільне звернення наголошує на важливості працевлаштування для успішної інтеграції в німецьке суспільство та закликає мігрантів використовувати свій досвід і знання для підтримки рідної країни у майбутньому.
Водночас українським біженцям надається підтримка в пошуку роботи, інформаційні ресурси та консультації щодо підготовки резюме та співбесіди. Зокрема, 77% біженців, які перебувають у Німеччині, планують залишитися у країні протягом наступних двох років. Це свідчить про їхню впевненість у подальшому житті в Німеччині та готовність до інтеграції в місцеве суспільство.
Тренч - це класика, яка ніколи не виходить з моди. У прохолодну весняну погоду такий…
Львівська влада відхилила пропозицію перевізників підняти ціну за проїзд у громадському транспорті до 32 гривень.…
Українським банкам та обмінникам заборонено відмовляти клієнтам у прийомі іноземної валюти – зокрема, доларів – на підставі…
Українцям показали, як змінилися ціни на картоплю, цибулю, огірки, моркву та м'ясо в супермаркетах і на…
Мігрень — це більше, ніж просто головний біль. Вона здатна вибити з колії на цілий…
Поки фронт лишається за сотні кілометрів, мешканці мирного Закарпаття масово прямують до Австрії — не…