Національна лабораторія Айдахо та Національна лабораторія відновлюваної енергії (США) мають намір запустити в штаті Айдахо геотермальний “гібридний” проєкт, у якому використовуватиметься сонячна енергія. Про це повідомляє ecoticias.com.
Деякі стартапи проєктують інноваційні геотермальні технології, щоб допомогти США розробити більш досконалі електростанції. Геотермальна енергія виробляє сьогодні лише близько 4% електроенергії Штатів, але є потенціал для набагато більшого вироблення. Продумані підходи, як-от створення гібридних геотермальних електростанцій, є сигналами того, що енергетична галузь країни рухається в правильному напрямі.
Традиційний спосіб отримання геотермальної енергії полягає в бурінні отворів під поверхнею Землі, зборі пари та використанні її для живлення турбін. Очевидно, що цей підхід обмежений географією. Геотермальні електростанції можна будувати тільки в місцях, де внутрішнє тепло Землі підходить близько до поверхні. Тому, щоб змусити електростанції збільшити вироблення енергії, експерти розглядають можливість переходу на гібридну модель.
Теоретично гібридна геотермальна станція об’єднуватиме більше одного типу енергії. Є кілька варіантів для досягнення цього. Один з них — використовувати геотермальну станцію для збору природного газу. Інший варіант — розмістити сонячні панелі поблизу станції, щоб використовувати сонце як додаткове джерело тепла. Однак не кожен геотермальний об’єкт працюватиме як гібридний.
Геотермальні станції зараз не дуже ефективні. Використовуючи сонячну енергію для нагрівання органічної рідини для обертання більшої кількості турбін, гібридні геотермальні станції можуть виробляти набагато більше електроенергії, знижуючи витрати для продавців і споживачів. Коли вартість відновлюваної енергії знизиться, буде легше змусити людей прийняти перехід до більш екологічних рішень для планети. Розміщення фотоелектричних елементів всередині та навколо наявних геотермальних станцій — це потенційно креативний спосіб створення більшої кількості зеленої енергії з меншими зусиллями.
В Україні розмір пенсії залежить не тільки від норми страхового стажу чи віку виходу на…
У 2025 році власники житлової нерухомості мають сплатити податок за додаткові квадратні метри до липня.…
З 2026 року в Україні можуть запровадити обов’язкову вакцинацію проти вірусу папіломи людини (ВПЛ) для…
Підтримка здоров'я очей є важливим аспектом загального стану організму. Поліпшити зір та уникнути хвороб можна…
У кожній країні оренда житла має власні характерні особливості, з якими варто ознайомитися заздалегідь, щоб не потрапити…
В Україні проект масштабної пенсійної реформи передбачає запровадження бальної системи з 1 липня 2025 року.…