43-річна Ірина Болгар, яка стверджує, що є матір’ю трьох дітей засновника Telegram Павла Дурова, має намір домогтися від мільярдера фінансового забезпечення для двох синів і дочки. На своїй сторінці в Instagram уродженка Санкт-Петербурга повідомила, що, незважаючи на всі обіцянки, за 10 років “стосунків у незареєстрованому сімейному союзі” з Дуровим на її ім’я не було зареєстровано жодних сімейних активів.
“Мені постійно давали запевнення й обіцянки, у які я щиро вірила, що в мене і моїх дітей завжди буде доступ до наших сімейних ресурсів, незважаючи на те, що наш шлюб офіційно не було зареєстровано, а спільно нажите майно, включно з основним активом — месенджером Telegram, — було зареєстровано винятково на нього. Я також довіряла його обіцянкам і запевненням про те, що для дітей будуть створені трастові фонди, які гарантують їхню фінансову безпеку”, — написала вона.
За словами жінки, у неї пішло кілька років на пошуки дорогої нерухомості, яка могла б стати вдалим і постійним будинком для дітей, але ця нерухомість так і не була куплена.
“У мене були нотаріально завірені безстрокові угоди на моє ім’я, що надають мені доступ до банківських рахунків і дають мені право орендувати будь-яку нерухомість із зобов’язанням пана Дурова покривати орендну плату без будь-яких обмежень щодо строків і розміру орендної плати. Усі наші усні та письмові домовленості були ним порушені, а його обіцянки залишилися невиконаними”, — стверджує Болгар.
Вона нагадала, що, з юридичного погляду, в деяких країнах незареєстровані стосунки розглядаються як офіційні шлюби щодо майнових прав. В інших країнах існує можливість визнання фактичного шлюбу офіційним. У третіх можливо претендувати на частку спільно нажитого майна відповідно до цивільного законодавства.
“Багато жінок, особливо ті, що мають дітей, опиняються в схожих ситуаціях. Схоже, це соціальне питання, яке потребує законодавчої уваги, оскільки в швидко мінливому сучасному світі, де інститут шлюбу стає менш актуальним, зростає необхідність у наданні правового захисту учасникам фактичних сімейних відносин. І хоча деякі країни вже вирішили цю проблему, в інших же людям доводиться боротися за свої права в суді”, — підсумувала вона.
Постом раніше Ірина розповіла про погрози Дурова. Жінка заявила, що наприкінці 2022 року мільярдер попередив її, що якщо вона подасть до суду або хоча б подумає про це, то “спонсорство” буде негайно припинене, і він більше ніколи не надаватиме фінансову підтримку дітям.
“Наші карти резидента буде анульовано/закінчено, банківські рахунки буде закрито”, — додала Болгар.
Наостанок вона дописала:
“І він запевнив мене, що не сумнівається, що переможе у війні у ЗМІ та війні в правовому полі. Війні, яку він сам почав. Війні проти своєї родини”.
У коментарях Ірина стверджує, що Павло офіційно визнав народження їхніх дітей.
Ірина Болгар познайомилася із засновником Telegram у 2012 році, коли вони обидва жили в Росії. Про це вона сама розповіла в соцмережах.
Через пів року вони переїхали до Санкт-Петербурга, де в період з 2013 по 2017 рік народилися їхні троє дітей. Згідно з її Instagram, вони з Дуровим жили разом у Санкт-Петербурзі до 2017 року. Дуров заснував Telegram 2013 року і стверджував, що покинув Росію 2014 року, відмовившись надати дані про користувачів своєї соціальної мережі ВКонтакте російським чиновникам.
Павло та Ірина, які ніколи не були одружені, розлучилися наприкінці 2018 року, і Дуров письмово зобов’язався виплачувати Болгар щомісячні аліменти в розмірі 150 000 євро. У 2019 році Болгар і діти переїхали до Латвії, а у 2020 році виїхали до Швейцарії. Вона та її діти продовжували бачитися з Дуровим у роки після їхнього розставання, зустрічаючись у Швейцарії, Дубаї та інших країнах.
Генерал-лейтенант ЗС РФ Андрій Гурульов заявив, що Росія може використати тактичну ядерну зброю для удару…
На борту пасажирського літака, який летів з Мілуокі до Далласа (США) стався дивний інцидент. Буйний пасажир авіакомпанії…
Виявилося, що фастфуд, алкоголь та солодощі негативно впливають на вироблення тестостерону та здатні призвести до…
Якщо ваша дитина пропускає школу, це не просто "дрібна витівка". В Україні справа може дійти…
Згідно із Законом №2120 підприємці мають право не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний…
У Чернігівській області користувачів соціальними мережами покарали за повідомлення про переміщення військових ТЦК та СП.…