Хотіли побачити живу: китайців обурила акула-робот в новому зоопарку (відео)

Китайський акваріум Xiaomeisha Sea World у Шеньчжені відкрився після п’ятирічної реконструкції, але відвідувачі, які заплатили по 40 доларів, щоб побачити головний експонат — гігантську китову акулу, були розчаровані, бо в акваріумі плавав робот. Про це пише NYpost.

Підробна акула в китайському зоопарку

За тижневий показ океанський зоопарк залучив приблизно 100 000 відвідувачів, але, побачивши робота замість акули, вони почали вимагати повернути гроші.

Відвідувачі з нетерпінням чекали на можливість побачити головну пам’ятку тематичного парку — китову акулу, найбільшу рибу у світі, здатну досягати понад 20 метрів в довжину.

Справжня китова акула

Проте багато хто відчув себе обдуреними, усвідомивши, що так званий королівський морський звір насправді був лише механічним двійником.

На фото, зроблених через скло акваріума, видно рибоподібний робот, у тулубі якого помітні зазори в місцях з’єднання сегментів, що нагадує реквізит з фільму про акули на каналі SyFy.

Відвідувачі парку, обурені цією великою брехнею, завалили акваріум “Сяомейшу” шквалом критики у мережі.

Представники акваріума заявили, що створили роботизовану китову акулу, щоб дотриматися законів, що забороняють торгівлю справжніми тваринами.

“Акваріум недостатньо великий, і навіть китова акула штучна. До 3 години дня люди вже вимагали повернення грошей”, — написав один розчарований відвідувач.

Представники Xiaomeisha відтоді відреагували на критику, заявивши, що робо-акула, на створення якої пішли мільйони китайських юанів, була вигадана не для заробляння грошей, а радше для дотримання законів, які забороняють торгівлю китовими акулами.

“Хоч це і робиться заради захисту тварин, я б віддав перевагу тому, щоб у них взагалі не було плакату, ніж показувати підробку”, — заявив один із розчарованих відвідувачів.

Той самий чоловік також розкритикував експозицію живих тварин у парку.

“Догляд за рибами був недостатньо професійним. Я помітив, що деякі риби в акваріумах мали білі плями. Більшість людей не помітили б цього, але будь-хто, хто тримав тропічних риб, знає, що це хвороба”, — написав він.

Романчук Микола

Recent Posts

Мільйонерка з МСЕК розплакалась під час апеляції: що вирішив суд

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою скандальну керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу.…

7 хв. ago

Пісторіус відмовився балотуватися на посаду канцлера Німеччини

Міністр оборон ФРН Борис Пісторіус вирішив не висувати свою кандидатуру на посаду федерального канцлера на…

18 хв. ago

Видаляли здорові зуби заради стилю: ритуал тайванців, від якого мороз по шкірі

Видалити собі здорові зуби заради краси – звучить як сценарій фільму жахів? А ось давні…

27 хв. ago

Виїзд за кордон у грудні: що зміниться для українців та кому дадуть зелене світло

В умовах воєнного стану в Україні чоловікам віком від 18 до 60 років, як правило,…

39 хв. ago

В США попередили оборонні компанії про підготовку диверсії Кремлем, – NYT

Американські спецслужби США радять своїм оборонним компаніям посилити охорону й онлайн-безпеку об'єктів. Це пов'язано з…

48 хв. ago

Вучич заявив, що Путін застосує ядерну зброю “без вагань”

Президент Сербії Александар Вучич запевняє, що кремлівський правитель Путін без вагань застосує ядерну зброю, якщо всі інші варіанти…

59 хв. ago