Китай створив гігантську армію шпигунів, яка налічує 600 тисяч людей. Операції проводяться децентралізовано з різних напрямків, і країни Заходу не мають ресурсів, щоб протистояти такій мережі.Про це у понеділок, 14 жовтня, пише The Wall Street Journal .
За даними видання, розвідувальні операції Китаю вже обійшли масштабами діяльність КДБ під час холодної війни. Операції КНР мають різний характер – це як кібератаки, так і науковий чи промисловий шпигунство.
Зазначається, що для Заходу боротьба зі шпигунами Китаю посилюється тим, що вони проводять децентралізовані операції. У них задіяно безліч відомств та приватних компаній. Методи, якими вони користуються, мають безсистемний вигляд, оскільки вони діють значною мірою автономно.
Також у Китаю, за даними ФБР, значно більше хакерів, аніж чисельність кіберперсоналу американського відомства. Директор ФБР Крістофер Рей ще на початку року стверджував, що хакерська програма Китаю перевершує хакерські програми інших великих держав “разом узятих”.Як розповіло джерело WSJ, в операціях Китаю зі збору розвідданих та безпеки можуть бути задіяні до 600 000 осіб.
Ситуація на Курахівському та Времіївському напрямках поступово складається критичною, про це повідомив військовий оглядач групи…
Британець Газ Девіс виставив свій будинок на продаж. Однак нерухомість ніхто не хоче купувати. Вочевидь,…
Китайця звільнили після 20 років роботи через сон на робочому місці, який зафіксували камери. Інцидент…
Британське видання The Times звинуватило українську владу в корупційному провалі програми захисту об'єктів енергетики від…
Питання мобілізації в Україні залишається однією з найбільш обговорюваних тем на тлі війни, що триває. Про необхідність…
В Україні проживає понад 10 мільйонів пенсіонерів. Згідно з даними Пенсійного фонду України, найбільший середній розмір пенсійних…