Деякі країни ЄС, зокрема Норвегія, почали відмовляти у притулку українцям із західних регіонів, аргументуючи це тим, що ці області знаходяться далеко від лінії фронту. До таких регіонів відносять Львівську, Волинську, Тернопільську, Рівненську, Івано-Франківську та Закарпатську області.
За інформацією Politico, Павло Ґрод, президент Світового конгресу українців, зазначив, що попри таку тенденцію, загалом умови для українських біженців у Європі залишаються хорошими. Він наголосив, що через ракетні обстріли та атаки дронів в Україні фактично немає абсолютно безпечних зон.
Норвегія пояснює своє рішення навантаженням на соціальні послуги, житловий фонд та систему освіти. Крім того, збільшилась кількість чоловіків призовного віку серед тих, хто шукає притулок. Водночас українці із західних регіонів, які вже мають тимчасовий захист, можуть не хвилюватися – цей статус залишиться дійсним.
Павло Ґрод висловив переконання, що спецстатус для українців у ЄС буде продовжено ще на рік у березні. Однак він застерігає, що у разі скорочення військової допомоги Україні з боку США може зрости потік біженців, що створить додаткові виклики для Європи.
Астрологія часто використовується для передбачення різних аспектів життя, включаючи кар'єру та бізнес. Деякі знаки зодіаку…
Швидкість розщеплення алкоголю у чоловіків і жінок суттєво різниться. У чоловіків алкоголь виводиться з організму…
Якщо людина, яка підписала контракт на військову службу, менше 10 років тому проходила строкову службу або…
Щоб продовжувати війну, потрібні резерви, мобілізація та навчені люди у військових частинах. Про це заявив…
Наступного року середня зарплата в Україні зросте з 21,8 тис. до 24,3 тис. грн, що…
Кремль не виводить військові бази з Сирії після падіння режиму Башара Асада. Однак вони відводять російський…