Понад 250 тисяч українців призовного віку, які перебувають у Німеччині, отримали повідомлення про необхідність повернення додому. За даними опитування серед чиновників, які відповідають за видачу документів мігрантам, стала помітною тенденція до посилення політики щодо українських чоловіків цієї групи.
В Німеччині не надають проїзні документи українцям, які не мають дійсного паспорта. У разі його закінчення, мігрантам радять повернутися в Україну для його поновлення.
Багато чиновників на місцях у відповідь на це припинили видачу проїзних документів українським чоловікам призовного віку, посилаючись на законодавчі норми Німеччини.
Таким чином, видання таких документів вимагає наявності національного паспорта, інакше у видачі буде відмовлено. У землі Гессен, наприклад, іміграційні органи чітко дотримуються цих правил, і це підтверджує їхнє Міністерство внутрішніх справ.
Водночас для іноземців із простроченими паспортами існує можливість отримання так званого “сірого паспорта”, який є тимчасовим документом. Проте, щоб його отримати, необхідно довести, що поновлення національного паспорта неможливе в країні походження.
Тобто, німецьке законодавство ставить в пріоритет процедури, які повинні проходити в Україні, перш ніж українці можуть розраховувати на нові документи в Німеччині.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…