У Німеччині вирішили скоротити допомогу біженцям з України. Але не всім, а тим, хто приїхав після першого квітня 2025 року. Ретельніше перевірятимуть і статки, які біженці мають на своїй батьківщині.
Як повідомляє DW, біженцям з України, які прибували з 2022 року і дотепер, як і німецьким безробітним, нині виплачують базову соціальну допомогу, так звані “гроші для громадян”: 563 євро на місяць на рахунок.
Шукачам притулку з усього світу (а відтепер і українцям) надається найпростіший дах над головою – як правило, кімната в житловому контейнері. Дотепер же українці могли – так само як і безробітні німці – отримувати субсидію на комунальні послуги й повну оплату оренди власної квартири, в рамках законодавчо встановлених цінових рамок у перерахунку на кожного члена родини.
Крім грошей, шукачам притулку надається право лише на безкоштовну базову медичну допомогу. Тепер саме цей “пакет виживання” отримуватимуть і новоприбулі біженці з України. З 2022 року українці отримують повноцінне державне медичне страхування – таке саме, яке мають більшість німців. Для безробітних у Німеччині це страхування безкоштовне, а з працюючих стягується сума, відповідна до заробітку.
Крім урізання пільг новоприбулих з першого квітня 2025 року українських біженців чекають жорсткіші перевірки, чи не мають вони в Україні майна і доходів, які не відповідають критерію малозабезпеченості.
Прем’єрка Італії Джорджа Мелоні, яку у Вашингтоні зустріли з особливою теплотою, прагнула запевнити Дональда Трампа…
Цього тижня OpenAI представила нові моделі штучного інтелекту o3 і o4-mini – найрозумніші та найпотужніші зі створених…
Українці за кордоном, які мають порушення правил військового обліку, зможуть сплатити штраф від ТЦК за…
Фобії – це ірраціональні та нав'язливі страхи, які можуть значно обмежити життя людини. Хоча кожен…
У Білому домі назвали джерелом коронавірусу, який спричинив пандемію COVID, витік із китайської лабораторії. Про це йдеться на сайті COVID.…
З початку 2024 року бронювання військовозобов’язаних регулює постанова №76. Підприємства мають самостійно обирати критерії критичності,…