Названо країну, де очікується найбільший приріст багатіїв

У найближчі кілька років в Індії очікується найшвидше зростання кількості надбагатих людей у світі, повідомляє CNBC з посиланням на дані лондонської консалтингової компанії Knight Frank.

Надбагате населення Індії

Так, тільки за минулий рік чисельність надбагатого населення Індії – людей із чистим капіталом не менше $30 млн (UHNWI, Ultra high-net-worth individuals) – зросла на 6,1%, до 13 263 осіб. Очікується, що вже до 2028 року це число зросте на 50,1%, що зробить Індію країною з найшвидшим зростанням кількості надбагатих у світі.

За словами президента компанії з управління активами Nuvama Private Алока Сайгала, близько 30% інвестицій індійських UHNWI спрямовують в елітну нерухомість, зокрема в закордонні проєкти.

“Офшор став досить значущою та актуальною темою для індійців сьогодні. Тому люди прагнуть перемістити частину своїх активів за кордон або прагнуть до глобального покриття”, – додав Сайгал.

За даними звіту Knight Frank про добробут, у середньому індієць із числа надбагатих людей володіє більш ніж двома будинками, а близько 12% надбагатих людей Індії планують купити новий будинок у 2024 році.

Як уточнив CNBC виконавчий директор компанії з управління активами Anand Rathi Wealth Четан Шеной, Дубай сьогодні є фаворитом для купівлі закордонної нерухомості багатими індійцями.

Сьогодні близько 20% “офшорного пирога” нерухомості Дубая належить індійським інвесторам, зазначає телеканал. За словами опитаних CNBC експертів, ці елітні житлові об’єкти, як правило, можуть здаватися в оренду або купуватися для перепродажу.

Також серед індійських UHNWI, особливо серед молодого покоління, дедалі популярнішими стають інвестиції в стартапи, розповіли CNBC керуючі активами.

За словами керуючого директора Standard Chartered Bank Нітіна Ченгаппи, інвестування в компанії на ранній стадії розвитку є ще одним способом диверсифікації портфелів. Він зазначив, що індійські надбагаті клієнти загалом розглядають інвестиції в стартапи як “динамічну стратегію створення багатства”, розраховуючи отримати прибутки в таких швидкозростаючих секторах, як фінтех, охорона здоров’я і технології.

Ольга Степанова

Recent Posts

Сповідь без священника. У Швейцарії церква встановила цифровий аватар Ісуса

У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…

6 години ago

Забудьте про пільги: пенсіонерів зроблять ще біднішим – за що тепер змусять заплатити

Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…

6 години ago

Грабіжницькі націнки: магазини штучно завищують ціни на основні продукти

Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…

6 години ago

Від мобілізації не втекти: дані, які важко заперечити – скільки українців ще призвуть

Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн ​​чоловіків віком від 25…

6 години ago

За американське авто можуть відібрати права: на що звернути увагу

В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…

7 години ago

Відповідь обов’язково буде: у Москві брязкають зброєю, сиплють погрозами та лякають світ Путіним

Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…

7 години ago