Мало хто міг собі уявити статки мільярдера Г’ю Гросвенора. Кілька останніх років він був найзавиднішим нареченим у світі. Сьогодні, 7 червня, герцог Вестмінстерський одружиться зі своєю нареченою Олівією Генсон на світському весіллі року, повідомляє Мirror.
33-річний аристократ є найбагатшою людиною віком до 40 років у Великій Британії та 14-ю найбагатшою людиною загалом за версією The Sunday Times Rich List. Кажуть, що він багатший за короля Великої Британії Чарльза ІІІ. Статки магната нерухомості оцінюють у 10 мільярдів фунтів стерлінгів.
Життя Г’ю Гросвенора круто змінилося 2016 року, коли йому було всього 25 років. Його батько Джеральд Кавендіш Гросвенор, шостий герцог Вестмінстерський, раптово помер від серцевого нападу — і в цей момент Г’ю став одним із найбагатших землевласників країни.
Він успадкував величезний портфель нерухомості, що охоплює землі в найпрестижніших районах британської столиці, включно з половиною Мейфера і 300 акрів Белгравії.
Джерелом величезного багатства є група Grosvenor, до активів якої також входять американське посольство, маєтки в Шотландії та Іспанії, центр Ліверпуля, багатоквартирні будинки в Токіо, “більша частина” Кремнієвої долини й увесь острів Аннасіс недалеко від Ванкувера. Вважається, що гроші сім’ї Гросвенор в основному відносяться до 1600-х років, коли вони вперше почали купувати землю в Лондоні.
Коли справа дійшла до спадщини, Г’ю скористався багатовіковим правилом, згідно з яким звання пера передається тільки по чоловічій лінії (відоме як чоловіче первородство). Коли їхній батько помер 2016 року, сімейний титул перейшов до єдиного сина Г’ю. У нього є дві старші сестри, леді Тамара, леді Едвіна Гросвенор і молодша сестра леді Віола.
Г’ю виріс в Ітон-Холі, родовому маєтку його родини в Чеширі. Він не вчився ні в Ітоні, ні в Гарроу, а спочатку пішов у місцеву приватну школу Мостін-Гаус, потім в Елсмір-коледж, школу-інтернат з оплатою 8500 фунтів стерлінгів за семестр у Шропширі.
Він здобув ступінь бакалавра в галузі управління сільською місцевістю в Університеті Ньюкасла, а потім працював менеджером із роботи з клієнтами в компанії Bio-bean, яка займається переробкою кавових відходів на екологічно чисті продукти, такі як біопаливо.
Г’ю віддає перевагу скромному життю. Він також дуже щедрий: під час пандемії він пожертвував 12,5 мільйонів фунтів стерлінгів Національній службі охорони здоров’я та 1 мільйон фунтів стерлінгів Оксфордському університету.
Г’ю Гросвенор живе у своєму маєтку Ітон, який займає територію площею 11 500 акрів із садами, парками, фермами і лісами, що оточують головний будинок. Будівництво будинку почалося 1870 року і було завершено приблизно 12 років потому. Але власність 17-го століття з часом занепала і 1960 року її було знесено і перебудовано в 1980-х роках, щоб створити будинок у стилі французького замку, який стоїть і донині.
На території розташований також значний обеліск, внесений до списку пам’яток архітектури II ступеня. Каплицю і багато господарських будівель було збережено. Величезну стайню було перетворено, і тепер вона містить кілька кімнат, де представлено колекцію артефактів, пов’язаних із сім’єю Гроссвенор, а також документи, що докладно описують історію сім’ї.
Минулого місяця перед весіллям Г’ю та Олівія підтвердили свої плани оселитися в Ітон-холі. Говорячи про своє рішення, майбутня наречена пояснила: “Очевидно, що це місце, де ми будемо жити, де ми будемо будувати наше життя разом. І ми поступово переходимо до переїзду з Лондона. Ми хочемо тут пустити коріння. Це було дійсно легке рішення”.
Аналітики ЛУН та Work.ua дослідили, скільки середньостатистичний українець витрачає на оренду житла в різних містах.…
Міністерство оборони України продовжує модернізувати додаток "Резерв+", додаючи до нього нові можливості, що полегшують взаємодію…
Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає небезпечною майбутню роль мільярдера Ілона Маска в адміністрації новообраного…
Використання Російською Федерацією ядерної зброї є малоймовірним, але можливим. Таку думку висловив у коментарі на YouTube-каналі LIGAnet…
Багатодітна родина із Набережних Челнів готова назвати свого п’ятнадцятого спадкоємця Орєшнік або Орєшніца – на…
Під виглядом "успіху" Укрнафти демонструються фактично результати роботи двох підприємств (Укрнафта і Укртатнафта) під управлінням…