“Палац” російського диктатора Володимира Путіна під Геленджиком, який став відомим ще у 2021 році, реконструювали. З’явилося відео, як виглядає будівля зсередини.
Про це повідомляє спільне розслідування російського Фонду боротьби з корупцією та “Проекту”.
За інформацією авторів розслідування, реконструкція палацу завершилася ще у лютому-березні 2023 року. Будівля досі призначена для Путіна, хоча у 2021 році російський олігарх Аркадій Ротенберг запевняв, що там облаштують апарт-готель.
Журналісти оприлюднили приховану зйомку того, як “палац” виглядає зсередини. Зокрема, там збереглася аквадискотека, масажні кабінети, басейн, парильня, кріосауна і не тільки. Також у будівлі розмістили театр для Путіна.
На території “палацу Путіна” збудували і каплицю з мармуровою підлогою та темними шпалерами. Також у цьому приміщенні – великий іконостас та стасидія – трон для диктатора, щоб він сидів там під час тривалих служб. Раніше у церквах розміщували такі трони для царів.
Як зазначили автори розслідування, реконструкція практично не торкнулася кальянної із жердиною для стриптизу – там лише замінили паркет на ковролін.
Загалом у палаці 11 спалень. В основних спальнях – статуї, бюсти та дорогі предмети інтер’єру, які були зроблені у країнах Заходу. Загальна площа основних спалень – 275 квадратних кілометрів.
У розслідуванні сказано, що гроші на будівництво та утримання палацу “надають” державні компанії під виглядом неіснуючих послуг. Структури компанії “Транснефть”, яку очолює близький до Путіна Микола Токарєв, нібито орендують у “палаці” нежитлові приміщення за 25 та 30 млн рублів на місяць (274 тисячі доларів та 328 тисяч 800 доларів).
Нагадаємо, в 2021 році Фонд боротьби з корупцією випустив документальний фільм, в якому “опозиціонер” Олексій Навальний розповідав про “палац Путіна” під Геленджиком, вартість якого оцінюється в 100 млрд рублів.
Фонд стверджував, що гроші на такий палац крадуть із російського бюджету. Розслідування стало дуже популярним серед росіян.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…