Американець, на ім’я Джейкоб Піна став зіркою мережі, коли показав свій великий палець правої руки. Річ у тім, що він має аномальну довжину, що сягає майже 13 сантиметрів.
Про це повідомляє Daily Mail.
Одного дня за порадою друга Джейкоб зареєструвався у тіктоці. Там він почав демонструвати свою патологію. Тоді його популярність різко зросла і сьогодні на нього підписані понад 2,8 мільйона осіб.
У своїх роликах Піна показує, як він користується повсякденними речами, такими як телефон, і розповідає, перед якими труднощами постає. Так, його палець у витягнутому стані лише трохи коротший за iPhone 16, що ускладнює, наприклад, набір і надсилання повідомлень.
Нещодавно він продемонстрував, як скролить соцмережі на смартфоні. Кліп, який набрав майже 100 000 переглядів, шокував і збентежив глядачів.
Хлопець має рідкісну аномалію, яка зустрічається в одного з 5 000 – 20 000 американців. Він призводить до надмірно гнучких і часто болісних суглобів, еластичної шкіри та частих вивихів. Це називається синдром Елерса-Данлоса – генетичне захворювання, що вражає сполучні тканини організму, які надають структуру органам і допомагають кісткам залишатися цілими.
Однак лікарі не можуть пояснити випадок Піни. Хоча гіпермобільність пов’язують із генетичними порушеннями, Джейкоб каже, що в нього немає жодних проблем зі здоров’ям, які могли б пояснити його великий палець.
Більшість людей не вимикають з розетки електроприлади, навіть якщо ними не користуються, а вони ж…
Народний депутат Микола Тищенко заявив, що 2025 року збирається зосередитися на основних своїх обов'язках. Як депутат, він працюватиме…
Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №11024, який забороняє джипінг на територіях природно-заповідного фонду. Про це повідомив народний депутат…
Верховна Рада планує обмежити розмір пенсій для осіб, засуджених за колабораціонізм, встановивши їх на рівні…
Законодавство України чітко регламентує, хто з військовозобов’язаних має право на відстрочку від мобілізації через стан…
У США зʼявилась перша державна онлайн-школа, де заняття буде проводити штучний інтелект. Вчителі у такому…