Стефані Кісер, колишня няня, серед клієнтів якої були деякі з найбільших мільярдерів Нью-Йорка, написала книжку “Розшукується: особистий помічник малюка”, де розповіла про свій досвід роботи в домівках дуже багатих людей, згадавши найдивніші вимоги з боку своїх наймачів, пише Daily Mail.
У віці лише 22 років Стефані, яка нещодавно закінчила виш, полюбила свою першу сім’ю, в якій вона працювала. Незабаром дівчина звикла бути присутньою на шкільних заходах поруч зі Стівом Мартіном, Дрю Беррімор і Робертом Де Ніро. Але коли прийшов час рухатися далі, вона виявила набагато дивніші аспекти цієї галузі.
У своїх спогадах Стефані, наприклад, пише про жінку, яка нещодавно народила, але не могла вчасно годувати малюка грудьми через зайнятість. Вона очікувала від няні, що та почне приймати препарати, що викликають лактацію, щоб годувати дитину грудним молоком.
“Мама не хотіла зціджуватись на роботі, але також хотіла, щоб її дитина пила тільки грудне молоко. Тому вона шукала няню, яка б спокійно ставилася до штучної лактації. Вона сподівалася знайти “допомогу”, яка погодилася б спробувати те, про що вона читала і що може змусити невагітних жінок виробляти молоко, наприклад, гормональні препарати або рослинні ліки”, — розповідає авторка.
Кісер вважала це прохання незаконним і відхилила його. Вона зазначила, що проблема з такою неофіційною домашньою роботою, як ця, за її словами, полягає в тому, що вона абсолютно не регулюється.
Інший наймач цікавився у Стефані, чи буде їй комфортно виконувати доручення, користуючись Porsche, оскільки інших машин у нього в автопарку не було.
Потенційна клієнтка, яку Стефані в книжці називає місіс Робертсон, дружина літнього колишнього гендиректора, котра мешкає у квартирі за $9 мільйонів у Верхньому Іст-Сайді, шукала няню, яка стане її “очима і вухами”.
“Нічого не повинно відбуватися, про що я не знаю. У нас постійно працюють одна-дві няні. Ви будете працювати п’ять днів поспіль, два дні відпочивати. П’ять днів роботи будуть із проживанням. Під час чергування вам потрібно буде будити Фредеріка о 06:30 ранку. Стежте, щоб він почистив зуби, зібрав рюкзак і наніс дезодорант. Шеф-кухар подає сніданок о 07:00 і він має все це з’їсти. Йому потрібні поживні речовини для його напруженого дня”, — перераховує няня вимоги роботодавиці.
До її обов’язків також входило б замовлення одягу або туалетного приладдя, які можуть знадобитися Фредеріку, спостереження за його позакласними заняттями та забезпечення того, щоб він приймав душ увечері.
“Ти будеш укладати його спати рівно о 22:00. Щойно він ляже спати, ми з тобою зустрінемося, щоб обговорити його день. Ти маєш робити нотатки протягом усього дня, щоб тримати мене в курсі його настрою, будь-яких проблем, турбот. Уся справа в спілкуванні. Мій син нещодавно почав бунтувати. Він думає, що йому більше не потрібні няні. Він не хоче їх…”, — продовжує Кісер. Дитині, для якої шукала няню дружина товстосума, на той момент було 17 років. За словами його матері, оскільки її син вороже ставився до нянь, вона запровадила систему бонусів для тих нянь, які зможуть із ним порозумітися.
Попри запропоновану зарплату в $90 тисяч на рік і бонус у розмірі $25 тисяч після двох повних років проживання в сім’ї, Стефані відмовилася від цієї вакансії.
На ще одному “прослуховуванні на посаду няні” — для судді та його дружини-гермофоба — їй довелося захищати двох малюків від контакту із зовнішнім світом. Гермофобія — це боязнь мікробів.
Їхній одяг потрібно було прати одразу після того, як вони роздяглися. Жоден із дітей ніколи не був на дитячому майданчику, а трирічна дитина навіть не хворіла на застуду. Вони ходили на індивідуальні заняття з гімнастики, щоб не піддаватися впливу мікробів інших дітей. Стефані пробувалася з ними три довгих дні — починаючи з 06:30 і закінчуючи о 18:30.
“Коли мати попросила мене чхати за межами квартири, я вирішила піти”, — пише вона.
Сім’я, яка запросила її попрацювати в Гемптонс на вихідні, здалася трохи позитивнішою. У пошуковику Google Кісер прочитала, що її новий бос, містер Бойстон, входить до списку 105 мільярдерів Нью-Йорка. Однак умови були ще більш виснажливими, ніж її попередні роботи: 24-годинні зміни протягом чотирьох днів.
Її останній день у Гемптонсі виявився краплею, що переповнила чашу терпіння. Стефані і маленький хлопчик грали на подвір’ї, коли містер Бойстон підбіг і запитав сина, чи не хоче він піти на їхню пришвартовану яхту, яка була за п’ять хвилин ходьби. Дитина погодилася і його батько зажадав у працівника підігнати гольф-кар, у який сів сам і посадив сина. А ось няні наказав бігти до човна самостійно і навіть зустріти їх там. Чоловік збирався порибалити з човна і йому потрібно було, щоб няня пригледіла за малюком.
“Я бігла за товстим мільярдером і його дитиною 60 секунд, коли вирішила, що сьогодні останній день, коли я побачу цих людей”, — написала вона.
У Європі стартують різдвяні ярмарки — казкові локації, які щороку приваблюють мільйони туристів. Глінтвейн, ароматний…
Деякі українські монети можна продати за десятки тисяч гривень через їхні колекційні особливості. Наприклад, майже…
Коли комусь подобаються мистецькі вироби, а комусь ні – це цілком нормально. Однак якщо більшість…
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою скандальну керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу.…
Міністр оборон ФРН Борис Пісторіус вирішив не висувати свою кандидатуру на посаду федерального канцлера на…
Видалити собі здорові зуби заради краси – звучить як сценарій фільму жахів? А ось давні…