Після початку війни багато українців знайшли притулок у Німеччині, але, як і в будь-якій іншій країні, вони зобов’язані дотримуватися її законів. Якщо хтось порушує правила, навіть попри бойові дії в Україні його можуть депортувати назад, і це не рідкість.
Ось за що можна виявитись депортованим, за інформацією Уніан:
Важливо пам’ятати, що навіть якщо людина легально перетнула кордон і отримала статус, вона має отримати довідку, що підтверджує легальність її перебування. Відсутність цього документа може стати підставою для депортації, причому у разі відмови у наданні статусу біженця можна подати апеляцію і залишитися в країні на час судового розгляду.
Процес депортації в Німеччині контролюють дві установи:
Коли рішення про депортацію ухвалено, людина отримає повідомлення поштою, де буде вказано, коли і чому йому потрібно залишити країну. Якщо людина не йде добровільно, поліція та прикордонна служба можуть втрутитися та відправити її назад до рідної країни.
У деяких випадках депортація може бути примусовою, і в особливо важких ситуаціях може бути оформлений ордер на депортаційний арешт строком до 18 місяців.
Таким чином, дотримання німецьких законів для українців у статусі біженців є вкрай важливим, щоб не зіткнутися з неприємними наслідками у вигляді депортації.
Канаду накрила одна з найпотужніших крижаних бур за останні роки. Усе почалося на вихідних —…
Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну у 2022 році, Європейський Союз, який був головним…
З метою підвищення безпеки та підтримання громадського порядку Франція запровадила законодавчу заборону на сон в…
Ілон Маск знову привернув увагу громадськості, з'явившись на заході у Вісконсині в капелюсі у вигляді…
Колишній поліцейський Бен Пірсон закликав водіїв уникати одних і тих самих дій, аби знизити ризик…
Угорщина вимагає зняти санкції ЄС з російських олігархів Алішера Усманова, Дмитра Мазепіна та Михайла Фрідмана.…