Українські лікарі-біженці не можуть отримати ліцензію на роботу в Німеччині. Із 1674 поданих заявок схвалені були тільки 187.
Про це пише Welt am Sonntag.
Голова Федерації лікарень Німеччини Геральд Гасс назвав такий показник “катастрофічним” і розкритикував надмірну німецьку бюрократію.
“Ми просто не можемо більше дозволити собі залишати кваліфікованих працівників на допомогу, замість того щоб спрямовувати їх туди, де вони терміново потрібні й хочуть працювати”, – сказав він.
З такими проблемами стикаються лікарі не тільки з України. Welt пише, що лікарям із країн, що не входять до ЄС, зазвичай потрібно від 15 місяців до трьох років для отримання ліцензії в Німеччині.
При цьому в країні наростає дефіцит медиків.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…