Концентрація забруднюючих речовин у повітрі другого за величиною міста Пакистану, Лахора, досягла історичного максимуму. Про це повідомляє портал Phys.org з посиланням на інформаційне агентство Agence France-Presse (AFP).
Вже кілька днів мегаполіс з населенням в 14 мільйонів чоловік оповитий густим смогом від вихлопних газів, диму від спалювання сільськогосподарських відходів і туману.
За даними міжнародної служби моніторингу якості повітря IQAir, індекс якості повітря в Лахорі досяг рекордної позначки – 1067, що в 300 разів перевищує безпечний рівень, рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).
Вимірювання показали, що концентрація шкідливих для здоров’я мікрочастинок PM2.5 піднялася до піку 610 , що більш ніж у 40 разів перевищує допустиму межу в 15.
За даними ВООЗ, тривале перебування на брудному повітрі провокує інсульти, рак легенів, хвороби дихальних шляхів і серця.
Попередні дослідження показали, що забруднення повітря в Лахорі скорочує середню тривалість життя його жителів в середньому на 7,5 років.
Дмитро Медведєв, заступник голови Ради безпеки Росії, заявив, що застосування ядерної зброї Кремлем можливе лише…
Україна незабаром може реформувати свій підхід до мобілізації, відійшовши від спірних примусових практик, часто званих…
Якщо ви думали, що економіка Великої Британії має запас міцності, офіційні дані вам не сподобаються.…
Вечір п’ятниці, 22 листопада, не став спокійним для мешканців Києва та Київської області, — у…
Субсидії в Україні призначені для тих домогосподарств, які мають труднощі з оплатою житлово-комунальних послуг. Однак…
Президент Франції Еммануель Макрон назвав лідерів Гаїті "ідіотами". Наразі між країнами виник скандал. Про це…