Концентрація забруднюючих речовин у повітрі другого за величиною міста Пакистану, Лахора, досягла історичного максимуму. Про це повідомляє портал Phys.org з посиланням на інформаційне агентство Agence France-Presse (AFP).
Вже кілька днів мегаполіс з населенням в 14 мільйонів чоловік оповитий густим смогом від вихлопних газів, диму від спалювання сільськогосподарських відходів і туману.
За даними міжнародної служби моніторингу якості повітря IQAir, індекс якості повітря в Лахорі досяг рекордної позначки – 1067, що в 300 разів перевищує безпечний рівень, рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).
Вимірювання показали, що концентрація шкідливих для здоров’я мікрочастинок PM2.5 піднялася до піку 610 , що більш ніж у 40 разів перевищує допустиму межу в 15.
За даними ВООЗ, тривале перебування на брудному повітрі провокує інсульти, рак легенів, хвороби дихальних шляхів і серця.
Попередні дослідження показали, що забруднення повітря в Лахорі скорочує середню тривалість життя його жителів в середньому на 7,5 років.
Дослідження, проведене в університеті Брістоля, малює похмуру перспективу для майбутнього нашої планети. Екстремальні температури можуть…
Що треба робити, щоб мати приємний аромат тіла, не застосовуючи парфумів. Пийте багато води Звичайна…
Синоптик Наталія Діденко розповіла, якою буде погода в Україні у вівторок, 5 листопада. Про це вона повідомила на своїй…
Американка Сара Трент, яка працює директоркою з маркетингу в Міссісіпі, випадково заснула під час процедури…
З січня 2025 року в Україні зміниться система встановлення інвалідності, проте додаткового перегляду статусу не…
У Філадельфії, штат Пенсильванія, суддя схвалив рішення, яке дозволяє Ілону Маску виплачувати по 1 мільйон…