Концентрація забруднюючих речовин у повітрі другого за величиною міста Пакистану, Лахора, досягла історичного максимуму. Про це повідомляє портал Phys.org з посиланням на інформаційне агентство Agence France-Presse (AFP).
Вже кілька днів мегаполіс з населенням в 14 мільйонів чоловік оповитий густим смогом від вихлопних газів, диму від спалювання сільськогосподарських відходів і туману.
За даними міжнародної служби моніторингу якості повітря IQAir, індекс якості повітря в Лахорі досяг рекордної позначки – 1067, що в 300 разів перевищує безпечний рівень, рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).
Вимірювання показали, що концентрація шкідливих для здоров’я мікрочастинок PM2.5 піднялася до піку 610 , що більш ніж у 40 разів перевищує допустиму межу в 15.
За даними ВООЗ, тривале перебування на брудному повітрі провокує інсульти, рак легенів, хвороби дихальних шляхів і серця.
Попередні дослідження показали, що забруднення повітря в Лахорі скорочує середню тривалість життя його жителів в середньому на 7,5 років.
Голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань порушення законодавства у Міноборони та ЗСУ Ганна…
Верховна Рада України нещодавно продовжила воєнний стан і загальну мобілізацію до 7 лютого 2025 року.…
Єлизавета, 21-річна позашлюбна дочка Путіна, живе в Парижі, просить називати себе Луїзою і отримала французький…
Проблема з тим, що ЗСУ втрачає багато людей на війні, криється в їхній не завжди…
Один удар гіперзвуковою балістичною ракетою "Орешник" з ядерним зарядом здатний повністю знищити Київ. З такою…
Попри війну, яку розпочала Росія, українці продовжують отримувати пенсії та звертатися за їх призначенням. Кожного року в…