Хлопчик, який втратив батьків на вокзалі 30 років тому, знайшов їх на відстані 8000 км (фото)

Історія Гоуміна Мартенса почалася на вокзалі в Китаї, де він у дитинстві загубився і назавжди змінив своє життя. Загублених батьків не вдалося знайти, і його відправили до дитячого будинку, а потім усиновили в іншій країні. Неймовірно, але через 30 років Гоумін зміг знайти своїх біологічних батьків. Про це пише Daily Star.

У 1994 році, коли Гоумін був дитиною, він подорожував із батьками з провінції Цзянсу до рідного міста матері в провінції Сичуань, але втратив їх. У 1996 році його усиновили голландці Юзеф і Марія Мартенс, давши йому ім’я Гоумін на честь його китайського імені, Гоу Юнмін.

Прийомна сім’я підтримала його 12-річні пошуки біологічних батьків. У 2007 році вони разом відвідали Китай, сподіваючись знайти підказки, але дитячий будинок, де він перебував, на той час закрився.

Гоумін присвятив наступні п’ять років вивченню мандаринської мови і тричі відвідав Китай під час навчання в університеті. У 2012 році він зареєстрував свої дані у волонтерській асоціації Baby Huijia, яка займається возз’єднанням розлучених членів сімей.

Приблизно в той самий час він закінчив Лейденський університет у Нідерландах, а потім переїхав до Канади, де здобув докторський ступінь з лінгвістики в Університеті Макгілла.

Сьогодні Гоумін працює в Канаді експертом із розпізнавання мови за допомогою штучного інтелекту. У жовтні минулого року волонтери повідомили йому, що його ДНК збіглося з ДНК жінки на ім’я Вень Сюронг.

Вень та її чоловік Гао Сяньцзюнь ніколи не припиняли пошуки свого сина, загубленого на вокзалі. На жаль, батько Гоуміна помер 2009 року. У 2017 році брат Гао Сяньцзюня запропонував Вень зареєструвати її ДНК у поліції.

Після підтвердження збігу ДНК, Гоумін возз’єднався з матір’ю в лютому цього року. Він відвідав могилу батька в Цзянсу і зустрівся з родичами, включно зі зведеними братами і сестрами, тіткою і дядьком.

Возз’єднання з родиною

Один із дядьків навіть передав йому свою частку компенсації за знесення будинку, яку батько зберігав для нього понад десять років.

Розпочавши успішну кар’єру в Канаді, Гоумін планує повертатися до Китаю, щоб бачитися з родичами хоча б раз на рік.

Ольга Степанова

Recent Posts

Сповідь без священника. У Швейцарії церква встановила цифровий аватар Ісуса

У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…

6 години ago

Забудьте про пільги: пенсіонерів зроблять ще біднішим – за що тепер змусять заплатити

Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…

7 години ago

Грабіжницькі націнки: магазини штучно завищують ціни на основні продукти

Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…

7 години ago

Від мобілізації не втекти: дані, які важко заперечити – скільки українців ще призвуть

Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн ​​чоловіків віком від 25…

7 години ago

За американське авто можуть відібрати права: на що звернути увагу

В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…

7 години ago

Відповідь обов’язково буде: у Москві брязкають зброєю, сиплють погрозами та лякають світ Путіним

Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…

7 години ago