У в’єтнамській провінції Лонг Ан живе 49-річна Нгуен Нгок Мі Кім, яка стверджує, що не лягає спати ось уже три десятиліття. Це викликало неабиякий інтерес як у місцевих жителів, так і в журналістів, медиків та вчених, пише видання Oddity Central.
Мі Кім, відома в рідному місті як “швачка, яка ніколи не спить”, розповіла, що її особливість розвинулася поступово. У дитинстві вона любила читати до пізньої ночі, а згодом, ставши швачкою, працювала не покладаючи рук, щоб встигнути виконати замовлення. У якийсь момент жінка несподівано перестала відчувати потребу у сні.
“Спочатку було важко. Я постійно засинала, робила помилки під час шиття, відчувала втому та запаморочення. Навіть потрапляла в аварії. Втім, з часом мій організм адаптувався — тепер не можу заснути, навіть якщо захочу”, — каже Мі Кім.
Цей феномен поки що не отримав офіційного медичного підтвердження та окремої назви, однак в’єтнамка стверджує, що її стан очевидний для всіх, адже швейна майстерня працює цілодобово, двері закладу завжди відчинені, а світло ніколи не вимикається.
“Спочатку люди не звертали уваги на мою особливість, але згодом вони помітили, що я постійно працюю. Пішли чутки, так я і прославилась своєю здатністю не спати”, — пояснює швачка.
Випадок Нгуен Нгок Мі Кім викликає багато питань у медичної спільноти, позаяк повна відсутність сну протягом тривалого часу може мати серйозні наслідки для здоров’я людини. Однак майстриня запевняє, що почувається добре і не відчуває жодних негативних ефектів.
Президент Росії Володимир Путін підписав указ, що ратифікує договір про стратегічне партнерство з Північною Кореєю,…
Для українок, які уважно стежать за своїм зовнішнім виглядом, є цікава інформація. Не секрет, що…
Обраний 47-й президент Сполучених Штатів Дональд Трамп прагне надати та забезпечити мандат американському підприємцю Ілону…
Через значний дефіцит бюджету на 2025 рік Україна може зіткнутися з черговим підвищенням податків. Членкиня…
Стрес давно став невід'ємною частиною сучасного життя, часто викликаючи тривожність і погіршуючи психічне здоров'я. Однак…
З 2025 року українські університети почнуть впроваджувати базову військову підготовку для студентів третього курсу. Це…