Лідерами серед міст з найвищою вартістю життя є Нью-Йорк та Сан-Франциско, де щомісячні витрати на одну людину складають $5600 і $4700 відповідно.
Про це свідчить рейтинг сервісу Numbeo.
При складанні рейтингу враховували середню вартість транспорту, споживчих товарів, орендної плати, комунальних платежів і цін у ресторанах.
Слідом за Нью-Йорком і Сан-Франциско в ТОПі знаходяться два міста зі Швейцарії — Женева і Цюріх.
У топі, крім уже названих міст, знаходяться:
В Азії ж список дорогих міст очолює Сінгапур. Щоб жити в цьому місті-державі, необхідно «викласти» близько 4 тисяч доларів за одну людину.
Ця сума збігається з витратами на життя в Лондоні, Великій Британії.
У Східній Європі найдорожчими містами виявилися Прага, Братислава і Варшава.
Київ на 71,0% дешевший за Нью-Йорк, не враховуючи даних про орендну плату.
Нагадаємо, Київ опинився на 125-му місці серед 141 європейського міста за рівнем вартості життя. Решта міст, де жити дешевше, розташовані лише в Україні та росії.
У рейтинг найнебезпечніших міст Європи потрапила Одеса — вона зайняла 17-те місце. Ще одне українське місто Дніпро опинилось на 20-му місці.
Варто додати, що також до рейтингу увійшли ще три українські міста, однак вони займають нижчі позиції. Зокрема, Харків знаходиться на 42-му місці, Київ — на 51, а на 79-му — Львів.
Також Львів посів 27-ме місце в рейтингу найзручніших для пішоходів міст у світі. У середньому жителям треба витратити 10,2 хвилини, щоб дістатися до об’єкта ключової інфраструктури.
Адміністрація президента США розглядає фінансові аспекти можливого встановлення контролю над Гренландією, що стало черговим кроком…
В Японії з великою імовірністю може статись надпотужний землетрус. В очікуванні катастрофічної події експерти оприлюднили…
З 1 квітня Міністерство оборони України запускає електронний кабінет військово-лікарських комісій, що кардинально змінить систему…
В Іркутській області Росії розбився стратегічний бомбардувальник Ту-22М3. Про це пише російський моніторинговий канал Fighterbomber, який регулярно повідомляє…
Дизайн банкнот гривні було затверджено понад 30 років тому. Він все ще є актуальним, але,…
В Україні водії, які мають значні борги з аліментів, можуть втратити право керування авто. Щоб уникнути цього, слід…