“Хотів привернути увагу Заходу”: в ISW проаналізували “послання” Путіна

Під час своєї промови, яка тривала понад 2 години, Путін говорив про ядерну зброю, ракети різних типів, а також про бідність та жіночі консультації. Аналітики Інституту вивчення війни заявили, що у своєму “посланні” російський президент намагався привернути увагу Заходу, пише 24 канал.

Що говорять в ISW про “послання” Путіна

Аналітики Інституту вивчення війни наголосили, що під час виступу Путін використовував риторику про переговори й брязкання ядерною зброєю для того, щоб привернути увагу Заходу до “послання” та для просування поточних інформаційних операцій Кремля. Російський президент також підтвердив свою удавану готовність до діалогу зі Сполученими Штатами з питань “стратегічної стабільності” й водночас – продовжив покладати відповідальність за відсутність переговорів на США.

Зокрема, у своєму “посланні” на Федеральних зборах Путін заявив – якщо США хочуть обговорювати важливі питання безпеки, то необхідно враховувати національні інтереси Росії.

Окрім того, в Інституті вивчення війни наголосили, що російський диктатор продовжує переслідувати максималістські цілі в Україні. Як наголосили аналітики, Путін хоче повну капітуляцію України, а також має на меті послабити й роззброїти НАТО. В ISW акцентували – це російський президент розглядає як невіддільну частину російських національних інтересів.

Наразі Кремль проводить інформаційну операцію, імітуючи зацікавленість у переговорах, щоб спонукати Захід до поступок щодо суверенітету і територіальної цілісності України,– заявили в ISW, аналізуючи “послання” Путіна.

Путін у своєму виступі також заявляв, мовляв, Росія володіє зброєю, яка може завдавати ударів по країнах Заходу. Ба більше, він почав вкотре брязкати ядерною зброєю, заявляючи, що “ескалація Заходу загрожує можливим ядерним конфліктом, який може знищити цивілізацію”. Такі заяви вкотре мають на меті вселити страх у західну аудиторію. Своїми ядерними погрозами Путін, як наголосили аналітики Інституту вивчення війни, намагається послабити підтримку України.

“Кремль не вдався до значної ескалації у відповідь на надання Україні нових західних систем. В ISW продовжують оцінювати, що застосування Росією ядерної зброї в Україні та за її межами є вкрай малоймовірним”, – додали аналітики у звіті.

Лисенко Катерина

Recent Posts

Як вибрати енергоефективний газовий котел: корисні поради

З наближенням опалювального сезону в Україні важливо подбати про те, щоб ваше житло було забезпечене надійним джерелом…

5 хв. ago

У Білгороді ліквідовано російського пропагандиста (відео)

У Білгороді 15 вересня зламали череп кремлівському пропагандисту Олександру Коробову на прізвисько Краб. Він помер…

13 хв. ago

Чоловік зіткнувся з ведмедем, залізши до його лігва: чим це закінчилося (відео)

Сербський блогер зняв на відео момент, коли він зіткнувся з ведмедем, залізши в його лігво.…

24 хв. ago

Що загрожує чоловікам за незаконний перетин кордону під час війни

В умовах воєнного стану в Україні військовозобов'язаним чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено виїжджати…

32 хв. ago

У Bloomberg оцінили можливість громадянських заворушень у 20 найбільших економіках світу

США поступаються лише Туреччині та Росії серед 20 найбільших економік світу, які, ймовірно, зазнають насильницьких…

40 хв. ago

Найекстремальніша “хвиля-вбивця” в історії: гігантська стіна води досягла висоти 4 поверху (відео)

Океан покриває більшу частину поверхні планети, але все ще є найбільш маловивченим місцем на Землі.…

48 хв. ago