Після того, як в Україні ухвалять урядовий законопроект про мобілізацію (№10449), в нашій державі продовжать проводити мобілізаційні заходи у плановому режимі.
Очільник Кременчуцького районного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки Мирослав Волков під час інтерв’ю “Телеграфу” сказав, що “вживати таке поняття, як посилена мобілізація, – це трошки некоректно”.
“Давайте спершу дочекаємося прийняття закону… Можу сказати, що заходи (щодо, – Ред.) мобілізації, які проводилися у плановому режимі залежно від потреби, і надалі будуть проводитися…”, – сказав керівник районного ТЦК.
Мобілізація в Україні 2024 – що сьогодні варто знати
7 лютого нардепи у першому читанні ухвалили проект закону про мобілізаційні заходи. Згодом стало відомо, що до законопроекту запропонували внести понад 4 тисячі правок. Заступник голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Єгора Чернєва спрогнозував, що документ на голосування у другому читанні в парламент можуть винести наприкінці лютого.
В українській владі стверджували, що мобілізація має бути справедливою. Голова парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич говорив, що “справедлива мобілізація – це не про те, щоб усі обов’язково потрапили до окопів”.
Зима — це час зниження температур та чималої кількості свят, які нерідко відзначають з алкоголем.…
У 2026 році в Единбурзі офіційно запровадять туристичний податок, що стане першим таким випадком у Шотландії.…
Військовозобов'язані громадяни України, які раніше отримали статус обмежено придатних до військової служби, повинні самостійно пройти…
Шахраї часто використовують інсценування наїзду на пішохода, щоб змусити водіїв відкупитися і не ставати фігурантами…
Для багатьох українців, особливо у холодні місяці, платежі за газ та збори за доставку чинять…
З першого вересня 2025 року у вищих навчальних закладах розпочнеться базова загальновійськова підготовка. У Міноборони…