Після того, як в Україні ухвалять урядовий законопроект про мобілізацію (№10449), в нашій державі продовжать проводити мобілізаційні заходи у плановому режимі.
Очільник Кременчуцького районного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки Мирослав Волков під час інтерв’ю “Телеграфу” сказав, що “вживати таке поняття, як посилена мобілізація, – це трошки некоректно”.
“Давайте спершу дочекаємося прийняття закону… Можу сказати, що заходи (щодо, – Ред.) мобілізації, які проводилися у плановому режимі залежно від потреби, і надалі будуть проводитися…”, – сказав керівник районного ТЦК.
Мобілізація в Україні 2024 – що сьогодні варто знати
7 лютого нардепи у першому читанні ухвалили проект закону про мобілізаційні заходи. Згодом стало відомо, що до законопроекту запропонували внести понад 4 тисячі правок. Заступник голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Єгора Чернєва спрогнозував, що документ на голосування у другому читанні в парламент можуть винести наприкінці лютого.
В українській владі стверджували, що мобілізація має бути справедливою. Голова парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич говорив, що “справедлива мобілізація – це не про те, щоб усі обов’язково потрапили до окопів”.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…