Загальна мобілізація: рекрутери заявили про небувалий наплив добровольців

У листопаді 2023 року в Україні запустили систему набору добровольців до Збройних сил. Серед вакансій можна вибрати бажану спеціальність, щоб використовувати свої професійні навички і наближувати тим самим перемогу. Стало відомо, що є наплив великої кількості бажаючих претендентів на високооплачувані та небойові професії.

Про це заявив Генеральний директор Work.ua Артур Міхно.

Уже понад 50 тисяч українців відгукнулися на вакансії, які публікувалися на Work.ua. І з часом вакансій все більше зростає. Якщо на початку це було пару десятків вакансій, то зараз на сайті розміщено 2400 позицій у різні підрозділи. Це є дуже високим показником. – зазначив Артур Міхно.

Також він додав, що основне завдання проєкту – допомогти знайти справжніх професіоналів, яких запрошують на конкретні посади.

Це дозволяє здійснювати так звану розумну мобілізацію, коли українці обіймають посади на основі свого досвіду, а не просто з примусу. Деяких спеціалістів важко знайти, наприклад, газозварників чи електротехніків.

Вказано, що на сайті в основному шукають чоловіків на небойові спеціальності, тому увага сконцентрована саме на них. Максимальна кількість пропозицій для категорій «Фармацевтика», «Телекомунікації», «Зв’язок» тощо.

Ми бачимо величезний попит на такі посади, як веб-дизайнери, бухгалтери та люди з ІТ-кваліфікацією. Отже, кожен, хто хоче приєднатися до армії за своєю спеціальністю та допомогти країні перемогти, може це зробити на сайті Work.ua .– закликав Артур Міхно.

Примітно, що на вакансії відгукнулася приблизно однакова кількість чоловіків і жінок. Українок, як правило, цікавить бухгалтерська, канцелярська та медична робота, а представників сильної статі – професії, пов’язані з електрикою, а також бойові – сапери, гранатометники.

Ольга Степанова

Recent Posts

Куди поїхати на Різдво: найкращі ярмарки Європи 2024

У Європі стартують різдвяні ярмарки — казкові локації, які щороку приваблюють мільйони туристів. Глінтвейн, ароматний…

2 години ago

На монетах можна розбагатіти: які копійки оцінюються майже у 40 000 грн

Деякі українські монети можна продати за десятки тисяч гривень через їхні колекційні особливості. Наприклад, майже…

2 години ago

Від фалоса до “гівенця” за 200 тисяч доларів: 5 найгірших пам’ятників світу

Коли комусь подобаються мистецькі вироби, а комусь ні – це цілком нормально. Однак якщо більшість…

3 години ago

Мільйонерка з МСЕК розплакалась під час апеляції: що вирішив суд

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою скандальну керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу.…

3 години ago

Пісторіус відмовився балотуватися на посаду канцлера Німеччини

Міністр оборон ФРН Борис Пісторіус вирішив не висувати свою кандидатуру на посаду федерального канцлера на…

3 години ago

Видаляли здорові зуби заради стилю: ритуал тайванців, від якого мороз по шкірі

Видалити собі здорові зуби заради краси – звучить як сценарій фільму жахів? А ось давні…

3 години ago