У Міноборони розповіли, скільки жінок приходять у рекрутингові центри

Наразі до 20% від кількості всіх людей, які звертаються до рекрутингових центрів, що займаються пошуком людей для служби у ЗСУ – це жінки. 

Про це повідомив Уповноважений представник Міністерства оборони Олексій Бежевець у випуску Small Talk на YouTube, говорячи про результати роботи центрів за півроку. “На сьогодні приблизно 17%, до 20% всіх людей, які залишаються після першого візиту і з ними далі відбувається робота, тобто йде підбір їм вакансій і допомога для потрапляння потім в свій підрозділ – це жінки. Це насправді класно, бо це показує великий потенціал власне жінок в армії”, – сказав Бежевець.

За його словами, непоодинокі випадки, коли жінки – дружини, сестри, матері приходять до центрів рекрутингу, щоб дізнатись про вакансії для своїх чоловіків.

“Є різні життєві ситуації. І це нормально. Ми так і пояснюємо людям: прийдіть, запитайте. Якщо треба, то хоч 10 разів приходьте, дзвоніть. Ми створюємо систему для вас, щоб ви визначились і потрапили в обраний підрозділ”, – підкреслив представник Міноборони.

За його даними, загалом за півроку до системи рекрутингових центрів Міноборони звернулись більше 10 тис. людей. І динаміка показує, що все більше людей  долучаються до ЗСУ і загалом до оборони саме як добровольці, тобто є рекрутованими.

“Загалом ми бачимо, що інформаційно вплив є і все більше і більше людей знають, що така можливість є і звертаються або безпосередньо до військових частин, або до рекрутингових центрів, або до мобільних рекрутингових груп. На сьогодні приблизно третина всіх людей, які  долучаються до сил оборони, це добровольці. Тобто це люди, які добровільно прийшли, знайшли собі посаду, вступили в комунікацію з військовим підрозділом, рекрутувалися і служать”, – сказав Бежевець.

Він зазначив, що нічого не заважає людині, яка отримала першу повістку – тобто запрошення в ТЦК для оновлення облікових даних, звернутися у рекрутинговий центр. 

“Такі випадки є. І це непоодинокі випадки. Тоді людина приходить в ТЦК не з повісткою – “я прийшов мобілізуватися”, а безпосередньо вже з рекомендаційним листом – “як доброволець я прийшов, будь ласка, в конкретну частину, на конкретну посаду оформляйте мене”. І це передбачено всіма директивними документами, безпосередньо вказано в законі”, – підкреслив Бежевець.

Ольга Степанова

Recent Posts

Ситуація погіршується щогодини: українцям радять готуватися до втрати двох міст

Ситуація на Курахівському та Времіївському напрямках поступово складається критичною, про це повідомив військовий оглядач групи…

2 хв. ago

У Британії не можуть продати будинок: як це пов’язано зі секретом у туалеті

Британець Газ Девіс виставив свій будинок на продаж. Однак нерухомість ніхто не хоче купувати. Вочевидь,…

11 хв. ago

Чоловік заснув на роботі й отримав $48 тисяч компенсації

Китайця звільнили після 20 років роботи через сон на робочому місці, який зафіксували камери. Інцидент…

19 хв. ago

“Загроза смертельних морозів”. The Times звинувачує Київ у провалі захисту енергооб’єктів через

Британське видання The Times звинуватило українську владу в корупційному провалі програми захисту об'єктів енергетики від…

26 хв. ago

Бусифікувати треба всіх: депутат зробила різку заяву про мобілізацію

Питання мобілізації в Україні залишається однією з найбільш обговорюваних тем на тлі війни, що триває. Про необхідність…

35 хв. ago

Де в Україні проживають найбагатші пенсіонери: дані ПФУ

В Україні проживає понад 10 мільйонів пенсіонерів. Згідно з даними Пенсійного фонду України, найбільший середній розмір пенсійних…

44 хв. ago