Хоч мобілізованих забезпечують усіма необхідними речами та продовольством, все ж варто підготуватися та самостійно взяти деякі речі, які знадобляться під час навчань та на фронті.
Якими речами забезпечує військових держава, а про що слід подбати самостійно – перелік опублікував у Facebook Рівненський обласний ТЦК та СП.
Вони видаються на два роки.
По одній парі на два роки.
Також раз на рік видають додаткові штани.
“Якщо щось із цього втрачається через бойові дії, то вам мають видати нове. Але є важливий момент: про втрату чи знищення майна одразу повідомте командира, аби це можна було подати на списання. Нову форму видадуть лише після цього”, – йдеться у повідомленні ТЦК.
Важливо все це тримати у спеціальному водонепроникному пакеті.
“Але зазвичай людей у навчальних центрах багато, а пральних машин – ні. Тому доведеться прати й руками. А вже в самій частині, особливо якщо служба проходитиме безпосередньо на лінії зіткнення, або поряд із нею, розраховувати на пральну машину взагалі не варто”, – пояснили у ТЦК.
Взуття називають одним із найважливіших аспектів.
“У взутті ви проводитимете більшу частину доби за абсолютно різних погодних умов. Тому воно має бути ідеальним за розміром, та бажано не новим, а вже розношеним. Так, взуття у війську видається. Але можуть бути питання із наявністю необхідних розмірів. До того ж рано чи пізно воно сильно забрудниться або промокне. І потрібно буде щось на заміну. Тож краще мати щось додатково”, – радять у військкоматі.
“Форму видають. Але знову ж таки – видати можуть не одразу. До того ж частина речей може досить швидко зношуватися через навантаження”, – зазначають військові.
“Навантаження на організм суттєво зростає. Тому без забоїв, болі в спині та суглобах навряд чи вдасться пройти цей шлях. Крім того, якщо люди починають хворіти, то ще на етапі навчальних центрів. Загалом, необхідна допомога має надаватися в медпункті. Але в різних навчальних центрах ситуація з медичним забезпеченням різна. Десь із цим краще, десь гірше. Тому варто зібрати особисту аптечку вдома”, – радять у ТЦК.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…