Війна в Україні

Україна активно нарощує власне виробництво боєприпасів

Генерал-лейтенант Іван Гаврилюк повідомив, що Україна нарощує власне виробництво боєприпасів різних номенклатур.

Україна досягла важливих домовленостей за результатами перемовин з європейськими партнерами – про це розповів заступник Міністра оборони генерал-лейтенант Іван Гаврилюк за підсумками робочого візиту до Норвегії, Швеції та Німеччини, інформує Міністерство оборони України.

Будь-яка допомога від партнерів важлива для України, але зараз ми найбільше потребуємо зброї і боєприпасів, наголосив генерал-лейтенант в інтерв’ю виданню «Інформаційний спротив». «Більше снарядів – більше можливостей на полі бою», – зазначив Іван Гаврилюк.

При цьому Україна, за його словами, отримує снаряди не лише від ЄС: «Ми отримуємо зброю від наших партнерів у рамках Контактної групи з питань оборони України у формат «Рамштайн», двосторонніх домовленостей з окремими країнами. Також ОВТ для ЗСУ закуповується у світових виробників за кошти спеціальних фондів, створених нашими західними партнерами». 

Значну частину озброєння та техніки для ЗСУ постачають вітчизняні виробники. «Ми нарощуємо власне виробництво боєприпасів різних номенклатур, плануємо виробляти окремі зразки снарядів разом із західними компаніями», – наголосив генерал-лейтенант.

Нинішня війна, продовжує Іван Гаврилюк – наймасштабніша з часів Другої світової та потребує величезних ресурсів. І з огляду на те, що російська армія має значно більше ресурсів, отримати перевагу на полі бою можна не кількістю снарядів, танків, солдатів, а за рахунок високотехнологічної зброї.

«Ця війна показала, що маючи технологічну зброю та добре навчене військо, можна завдавати поразки навіть переважаючому за кількістю солдатів та техніки противнику. Я маю на увазі арсенал такої зброї, як високоточні ракети та артилерійські снаряди, роботизовані безпілотні платформи, засоби радіоелектронної боротьби та розвідки тощо», – додав Іван Гаврилюк.

Деревянко Гелена

Recent Posts

Куди поїхати на Різдво: найкращі ярмарки Європи 2024

У Європі стартують різдвяні ярмарки — казкові локації, які щороку приваблюють мільйони туристів. Глінтвейн, ароматний…

4 години ago

На монетах можна розбагатіти: які копійки оцінюються майже у 40 000 грн

Деякі українські монети можна продати за десятки тисяч гривень через їхні колекційні особливості. Наприклад, майже…

4 години ago

Від фалоса до “гівенця” за 200 тисяч доларів: 5 найгірших пам’ятників світу

Коли комусь подобаються мистецькі вироби, а комусь ні – це цілком нормально. Однак якщо більшість…

4 години ago

Мільйонерка з МСЕК розплакалась під час апеляції: що вирішив суд

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою скандальну керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу.…

4 години ago

Пісторіус відмовився балотуватися на посаду канцлера Німеччини

Міністр оборон ФРН Борис Пісторіус вирішив не висувати свою кандидатуру на посаду федерального канцлера на…

4 години ago

Видаляли здорові зуби заради стилю: ритуал тайванців, від якого мороз по шкірі

Видалити собі здорові зуби заради краси – звучить як сценарій фільму жахів? А ось давні…

4 години ago