В українців є можливість самостійно обрати для себе роботу у Збройних силах. Є багато вакансій, які не передбачають безпосередньої участі у бойових діях. Названо найпопулярніші пропозиції, а також зарплати для захисників.
Чоловіки можуть долучитися до армії – працювати за спеціальністю, обраною за власним бажанням. Міністерство оборони співпрацює з кількома кадровими платформами та регулярно відкриває рекрутингові центри.
Найбільше пропозицій щодо працевлаштування у ЗСУ спостерігається у категоріях “Охорона і безпека”, “Медицина, фармацевтика” та “Транспорт”. Вакансії частіше цікавлять чоловіків – 65% від загальної кількості відгуків.
Військова частина А0451 у Дубно на Рівненщині пропонує переведення військовослужбовців або службу за контрактом за згодою командира. Цивільним треба пройти 35-денну базову загальновійськову підготовку. Зарплата – від 22,5 до 100 тис. грн.
Є пропозиція приєднатися до військово-морських Сил. Передбачена мобілізація або служба за контрактом. Бажаний вік кандидата – від 20 до 40 років, потрібні відповідна освіта, допуск та досвід роботи на автокрані. Зарплата: 25-55 тис. грн.
У 233-й окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО ОК “Південь” потрібен діловод для ведення документообігу та військового обліку, оформлення військово-службових документів. Зарплата – від 20 до 120 тис. грн.
Запорізький РТЦК та СП запрошує юрисконсульта, помічника командира з правової роботи. Можлива мобілізація або служба за контрактом. Обов’язкова вимога – наявність офіцерського звання запасу. Зарплата – від 30 до 130 тис. грн.
Радіотелефоніст
У 85-й окремий батальйон 105 ОБр Сил ТрО потрібен радіотелефоніста. Вимога – досвід роботи з ПЕОМ (middle-senior) / радіостанціями. Зарплата – від 21 до 121 тис. грн залежно від місця служби та завдань. Шукають спеціаліста, що може зібрати, ремонтувати та навіть налаштувати обладнання на потрібну частоту або функціонал.
Вакансія з військової частини А7038 (Запоріжжя). Слід стежити за роботою техвузлів. Зарплата – від 21 до 121 тис. грн.
Якщо співбесіда пройде успішно, кандидату надається рекомендаційний лист до ТЦК за місцем перебування. Він гарантує потрапляння до конкретного обраного підрозділу. Документ дійсний протягом місяця з моменту видачі. Також потрібно буде пройти військово-лікарську комісію та тестування, після чого майбутнього військового направлять на навчання або відразу до частини.
Якщо ТЦК ігнорує скерування, треба одразу повідомити про це представнику підрозділу, який видав лист, або звернутися на гарячу лінію Міноборони за номером 1512.
Військовозобов'язаному синові народного депутата Петра Порошенка Олексію, нібито загрожує штраф через неявку за військовим порядком.…
Україна без підтримки США та НАТО не зможе зберегти свою незалежність після нападу Росії. Таку думку висловила колишня…
На спеціалізованих порталах, зокрема на популярному сайті OLX, часто публікуються оголошення про продаж елітних порід тварин, що…
В Україні багато хто здивується, що за користування радіо у власному автомобілі можуть стягувати штрафи.…
Піджак - це не просто класика, а один з головних трендів 2025 року. У новому…
Військовозобов'язані громадяни України, які мають статус "обмежено придатних до військової служби", зобов'язані до 5 лютого…