Дніпро готують до оборони? Військовий експерт пояснив ситуацію

Інформація про те, що російські війська наближаються до Дніпропетровської області, викликала занепокоєння серед мирного населення. За даними DeepState, від Покровська на Донеччині до межі з Дніпропетровщиною залишилося подолати лише близько 25 кілометрів. На тлі цих новин почали з’являтися повідомлення про активне спорудження оборонних укріплень у Дніпрі. Про ситуацію та справжні причини таких дій розповів Олександр Мусієнко, військовий експерт і керівник Центру військово-правових досліджень.

Фортифікації – це нормальна практика

Мусієнко пояснює, що підготовка до оборони – це звичайна справа під час війни, особливо коли йдеться про області, що межують із зоною активних бойових дій. “Я не бачу в цьому проблеми і сприймаю це як абсолютно нормальні та правильні кроки”, – наголошує експерт. На його думку, краще мати укріплення, які не доведеться використовувати, ніж опинитися без захисту в критичний момент.

Військовий аналітик зауважує, що такі роботи часто викликають суперечливі думки серед населення. “У нас така ситуація: будуєш – чому ви паніку розганяєте, не будуєш – зрада”, – зазначає Мусієнко. Він підкреслює, що будівництво укріплень не обов’язково означає підготовку до негайної оборони, але демонструє передбачливість і готовність до можливих загроз.

Психологічний аспект війни

Мусієнко також звернув увагу на складність комунікації під час війни. “Емоційний стан людей різний, особливо після тривалого конфлікту. Перемоги підняли бойовий дух, але відступи і втрати позицій сприймаються болісно”, – пояснює експерт. Він додає, що відсутність коментарів щодо неприємних новин створює інформаційний вакуум, який заповнюють непрофесійні джерела.

Необхідність укріплення оборони

Експерт наполягає на тому, що посилення оборони є вкрай важливим для регіонів, які перебувають під контролем України. “Будівництво фортифікаційних споруд і лінії оборони Дніпропетровської області – абсолютно необхідне і правильне рішення”, – підсумовує Олександр Мусієнко.

Коломієць Надія

Recent Posts

В Україні реформують роботу МСЕК: міністр охорони здоровʼя зробив заяву

В Україні планують реформувати роботу медико-соціальних експертних комісій (МСЕК). Зміни торкнуться, зокрема, медичної та соціальної…

11 хв. ago

Кому на 800, а кому і на 1400 грн: нардеп детально розписав, як тепер підвищаться податки для кожного українця

Народний депутат докладно розписав про те, кому і скільки доведеться заплатити податку . Комусь 800 гривень, а…

20 хв. ago

Медики б’ють на сполох через дітей: на що звернути увагу

Глобальне дослідження виявило, що лише 14% дітей віком від 3 до 4 років дотримуються рекомендацій…

29 хв. ago

В окупованій Феодосії четверту добу триває пожежа на нафтобазі

У Феодосії на нафтовому терміналі вже четверту добу триває пожежа. Ввечері 10 жовтня там знов вибухнула одна…

39 хв. ago

Як прати джинси, аби вони не псувалися: експерти поділилися дієвою порадою

Попри те, що у світі існує безліч речей, більшість людей надає перевагу джинсам, адже цей одяг…

48 хв. ago

Повістки поштою: що загрожує чоловікам, які не з’явилися у ТЦК після отримання виклику

Наразі в Україні існує декілька видів оповіщення військовозобов'язаних громадян за допомогою поштового зв'язку. Про це "Главреду" розповів керівник…

1 годину ago