Сформовані реєстром повістки підписані електронними підписами начальників ТЦК та мають QR-код, який за бажання можна перевірити за допомогою камери смартфона та програми “Резерв+”.
Про це стало відомо завдяки інформації журналістів порталу ukrmilitary.
У той же час, за інформацією UMP, в алгоритмах формування повісток виявлено деякі проблеми. Зокрема повістки формуються, у тому числі і на військовозобов’язаних з оформленим бронюванням або відстрочкою, а також на тих, хто відповідно до цього ж реєстру вже призваний на військову службу.
Поки не відомо, як працює механізм відбору повісток, але раніше заявлялося, що це може бути принцип “лотереї” – так званий “рандомайзер”, який випадково вибиратиме серед військовозобов’язаних, які відповідають вимогам мобілізації.
Про новий спосіб автоматизованого оформлення повісток у Міністерстві оборони України вперше розповіли 15 вересня цього року.
Сама форма повістки з QR-кодом, замість друку ТЦК та підпису його начальника, була офіційно введена урядовою постановою № 951 від 16 серпня 2024 року. Перші такі повістки було отримано “Укрпоштою” для доставки громадянам 17-18 вересня.
У грудні 2024 року в Україні було запроваджено нові умови оподаткування, що стосуються ФОП. Одним із…
Діючому судді Господарського суду міста Києва повідомлено про підозру у державній зраді. Про це повідомляє Офіс Генерального…
Нещодавнє випробування ракети Starship, яка є найбільшою і найпотужнішою ракетою-носієм у світі, закінчилося тим, що верхній ступінь…
Скандальний український політик Євген Мураєв, якого підозрюють у державній зраді, повідомив, що живе та працює…
Обраний президент Дональд Трамп планує випустити указ, який підносить криптовалюти до рангу пріоритетних напрямів політики і дає…
Ексведучий телеканалу очільника забороненої в Україні партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука Макс…