Останній запит України на озброєння включає американські системи протиповітряної оборони, винищувачі F-18 "Hornet", безпілотники, а також вертольоти Apache і Blackhawk, згідно з документами, які 6 грудня потрапили в розпорядження журналістів агентства Reuters.
Як повідомляється, Міністерство оборони України представило “перелік озброєнь для задоволення потреб сил оборони України” під час закритого засідання Конференції з питань оборонно-промислової бази України та США в Міністерстві торгівлі у Вашингтоні, округ Колумбія.
Конференція з питань оборонно-промислової бази США-Україна зібрала у Вашингтоні понад 350 представників американських, українських та європейських промислових і урядових кіл з метою посилення співпраці та виробництва між американськими та українськими оборонними компаніями, а також збільшення загального обсягу виробництва озброєнь.
Україна також включила до списку деякі види озброєнь, які вона вже має на складах, такі як танки “Абрамс” і 155-міліметрова артилерія, а також деякі види озброєнь, такі як літаки F-16, безпілотні літальні апарати і ракети великої дальності ATACMS, які вона просила у попередніх запитах.
За повідомленням Reuters, до списку також увійшли деякі несподівані позиції, такі як транспортні літаки C-17 Globemaster і ударні вертольоти Apache виробництва Boeing, а також вертольоти C-130 Super Hercules і Black Hawk виробництва Lockheed Martin.
Список продовжують запити на винищувачі F-18 “Hornet”, три типи безпілотників виробництва General Atomics, включаючи MQ-9B Sky Guardian і систему протиповітряної оборони Terminal High Altitude Area Defense (THAAD) виробництва Lockheed.
Звіт з’явився після того, як республіканці в Сенаті заблокували законопроект про додаткове фінансування, який включав допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню, під час процедурного голосування 6 грудня. Пакет фінансування включає 61 мільярд доларів допомоги Україні.
Фінансування України стало джерелом суперечок серед американських законодавців в останні місяці, що поставило уряд на межу припинення роботи.
Напередодні голосування президент Джо Байден наголосив на нагальності ухвалення законопроекту про фінансування, оскільки допомога може закінчитися найближчими тижнями. Він наполегливо закликав Конгрес ухвалити законопроект до святкових канікул.
Американські вчені провели дослідження на тваринах, в ході яких розпилили мишам в очі золотий пилок. Виявилось, що…
Українським підліткам незабаром доведеться добре подумати, перш ніж потягтися за банкою енергетика. У Верховній Раді…
Емоційний шопінг, маркетингові пастки та спонтанні рішення - все це призводить до того, що нові…
Прописка (реєстрація місця проживання) в Україні часто викликає питання, особливо коли йдеться про спадкування нерухомості.…
Президент Володимир Зеленський розглянув стурбованість, пов'язану з примусовою мобілізацією в Україні, підкресливши, що значна кількість…
Особливого просідання курсу долара в Україні Нацбанк допустити не може. І з огляду на те, що бюджет…