Генштаб пояснив, чому створює нові бригади, а не поповнює наявні

У ЗСУ створюють нові бригади, а не поповнюють уже наявні, оскільки окупанти збільшили склад своїх військ, також збільшилася протяжність лінії фронту.

Таке пояснення дав речник Генштабу ЗСУ капітан Дмитро Лиховій у коментарі “Українській правді“. Він зазначив, що в медіа та соцмережах активно обговорюється створення в ЗСУ нових бригад і посилення районів оборони бригад військовими з інших військових частин замість поповнення особового складу самих бригад.

“З цього приводу позиція командування наступна: за останній час ворог збільшив кількість полків, бригад і дивізій та чисельність свого особового складу майже на 100 тис. осіб. Також збільшилася протяжність лінії фронту. Для того, щоб закривати фронт, необхідно створювати нові бригади. Іншого способу протидіяти противнику немає. Адже на сьогодні ми маємо 1300 км протяжності фронту з активними бойовими зіткненнями”, – пояснив ситуацію Лиховій.

Представник Генштабу деталізував, що на лінії зіткнення росіяни мають значну перевагу, яка подекуди сягає 5-кратної. У зв’язку з цим, коли під час боїв виникає загроза втрати позицій і рубежів оборони певних бригад, задіюється передислокація сюди окремих батальйонів інших військових частин, і це унормований статутом спосіб посилення оборони.

Він наголосив, що, коли бракує сил і засобів, це оптимальний спосіб протидіяти переважаючим силам противника, щоб уникнути прориву. До того ж потрібно враховувати, що зараз у ЗСУ немає можливості оперативно поповнювати бригади особовим складом. І крім того, за словами Лиховія, люди, які поповнюють підрозділ, повинні пройти адаптацію і злагодження, а на це потрібен час.

З огляду на ці фактори, на посилення ділянки фронту, де виникає загроза прориву, посилають уже сформований підрозділ, який готовий виконати завдання в найстисліші терміни.

Ткаченко Валентина

Recent Posts

Куди поїхати на Різдво: найкращі ярмарки Європи 2024

У Європі стартують різдвяні ярмарки — казкові локації, які щороку приваблюють мільйони туристів. Глінтвейн, ароматний…

2 години ago

На монетах можна розбагатіти: які копійки оцінюються майже у 40 000 грн

Деякі українські монети можна продати за десятки тисяч гривень через їхні колекційні особливості. Наприклад, майже…

2 години ago

Від фалоса до “гівенця” за 200 тисяч доларів: 5 найгірших пам’ятників світу

Коли комусь подобаються мистецькі вироби, а комусь ні – це цілком нормально. Однак якщо більшість…

2 години ago

Мільйонерка з МСЕК розплакалась під час апеляції: що вирішив суд

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою скандальну керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу.…

3 години ago

Пісторіус відмовився балотуватися на посаду канцлера Німеччини

Міністр оборон ФРН Борис Пісторіус вирішив не висувати свою кандидатуру на посаду федерального канцлера на…

3 години ago

Видаляли здорові зуби заради стилю: ритуал тайванців, від якого мороз по шкірі

Видалити собі здорові зуби заради краси – звучить як сценарій фільму жахів? А ось давні…

3 години ago