Політик і колишній військовослужбовець Юрій Гудименко категорично не розуміє, що роблять у тилу 16 тисяч співробітників поліції охорони. На його думку, це готові чотири бригади на фронті, а з їхньою роботою цілком впораються приватні охоронні фірми.
Шановне Міністерство оборони, я вам знайшов чотири бригади. Підготовлених бійців, випещених. Не дякуйте.
Поліція охорони. 16 000 працівників. Заброньовані, як я розумію, всі або майже всі (це секретна інформація, але у мене є, скажімо так, здогадки). Завдання поліції охорони — охороняти ларьки, квартири та підприємства.
Інакше кажучи, робити те, що роблять приватні охоронні компанії, тільки з усіма перевагами й пільгами державної структури, а саме — статусом поліцейського (і, відповідно, бронюванням), видачею квартир керівництву коштом платників податків і періодичною участю у віджиманні чи переділі заводів і підприємств у регіонах з обовʼязковим “відкашлюванням” нагору.
І це тоді як патрульні поліцейські, частина з яких бігає по фронту, постійно скаржаться на нестачу людей і машин для полювання на злочинців і ворогів. А тут — чотири бригади псевдополіцейських, які на виклики не їздять, від мобілізації приховані й загалом чудово почуваються.
Це, любі мої котики, якась х…ня.
У вас, Денисе Шмигалю, я чув, грошей у бюджеті не вистачає? Розганяйте нах… департамент поліції охорони МВС, працівників — або в патрульку, або до Міноборони на формування нових бригад. Там, я чув, у нас на Покровському напрямку не вистачає людей? Беріть, осьо вони.
Позашляховиків у них якась кількість є, я постійно у Києві бачу на дорогах ці красиві білі “міцубісі” з пропозицією встановити сигналізацію. Кіоски та квартири нехай приватні охоронці охороняють, впораються. А ви відзвітуєте, що держава стала утримувати на 16 тисяч людей менше, позбавившись водночас невластивих для себе функцій.
Ми, звичайно, неймовірна країна. Не думаю, щоб у країнах Європи чи у США держава утримувала б охоронну фірму коштом платників податків, а ці самі платники роками мовчали і не запитували: “А нах… воно взагалі потрібно?”.
Але ж ми особливі.
Автор висловлює особисту думку, яка може не збігатися із позицією редакції. Відповідальність за опубліковані дані в рубриці “Думки” несе автор.
Виявилося, що фастфуд, алкоголь та солодощі негативно впливають на вироблення тестостерону та здатні призвести до…
Якщо ваша дитина пропускає школу, це не просто "дрібна витівка". В Україні справа може дійти…
Згідно із Законом №2120 підприємці мають право не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний…
У Чернігівській області користувачів соціальними мережами покарали за повідомлення про переміщення військових ТЦК та СП.…
Днями 42-річний принц Вільям зробив емоційне звернення до мешканок Ньюпорта, коли здійснив самотній візит до Південного Уельсу,…
З настанням холодів водії стали утеплюватися, при цьому мало хто з них знімає верхній одяг,…