В Україні до кінця року планують мобілізувати 200 тисяч чоловіків. За даними німецького видання WELT, щоб компенсувати втрати та створити нові бойові підрозділи, потрібно набирати щонайменше 50 тисяч нових військових щокварталу.
Це означає, що кожні три місяці армія має бути поповнена новими кадрами.
Одним з найгостріших проблем є брак солдатів. Ця проблема набула екзистенційного характеру для України. Військові експерти стурбовані, що новобранці можуть стати “гарматним м’ясом” на передовій. Проте, армія продовжує шукати нові шляхи для поповнення своїх лав і звертається до нетрадиційних джерел набору особового складу. З травня цього року військова влада активно набирає бійців-добровольців серед ув’язнених, що перебувають у в’язницях, зокрема, на Київщині.
Багато ув’язнених, зокрема, почали задумуватися над ціною своєї свободи і виявили бажання приєднатися до армійських рядів.
Мобілізація з тюрем викликає різні реакції у суспільстві. Одні вважають це справедливим і необхідним кроком у важкі часи, інші ж стурбовані можливими наслідками. “Стурбованість полягає в тому, що вони спалять нас як гарматне м’ясо на фронті”, – висловлюються деякі критики.
Багато людей задаються питанням, чого варта свобода у такій ситуації.
Нещодавнє випробування ракети Starship, яка є найбільшою і найпотужнішою ракетою-носієм у світі, закінчилося тим, що верхній ступінь…
Скандальний український політик Євген Мураєв, якого підозрюють у державній зраді, повідомив, що живе та працює…
Обраний президент Дональд Трамп планує випустити указ, який підносить криптовалюти до рангу пріоритетних напрямів політики і дає…
Ексведучий телеканалу очільника забороненої в Україні партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука Макс…
В Україні затверджено нові правила щодо обов’язкової базової військової підготовки для студентів чоловічої статі. Відмова…
За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора народному депутату України VII-IX скликань Вадиму Новинському повідомлено про…