На “нуль” не відразу: у 80-й ОДШБр розповіли, як готують новобранців до війни з РФ

У 80-й ОДШБр показали, як готують новобранців до бойових дій. У пресслужбі заявили, що людей одразу після мобілізації не відправляють на “нуль”.

“Часто серед військовозобов’язаних у тилу шириться міф: одразу після мобілізації їх відправлять “на нуль” без жодної військової та психологічної підготовки. Міфи для того й є, щоб їх розвінчувати. Чим далі й займемося”, — сказано в повідомленні.

Підготовка новобранцівФото: 80 ОДШБр

У 80-й ОДШБр заявили, що новобранці можуть говорити телефоном із близькими щодня, але для цього є обмежений час.

“Спочатку може виникнути якийсь внутрішній спротив, але далі приходить розуміння, що телефон заважає концентруватися на підготовці та інформації, яка буде потрібна під час виконання бойових завдань”, — зазначили військові.

Повідомляється, що щодня в раціоні є м’ясо, фрукти, солодощі. Щоправда, під час базової військової підготовки новобранцям доведеться звикнути до великої кількості каш. Також, попри польові умови, завжди є лазня, де можна помитися.

Що відбувається після БЗВП

У 80-й ОДШБр зазначили, що навіть після БЗВП не одразу відправили на “нуль”.

“Так, солдати їдуть на передову, але зараз ніхто нікого не відправляє відразу на бойове завдання. Після проходження БЗВП усі курсанти отримують військово-облікову спеціальність, а пізніше отримують додаткову підготовку відповідно до їхніх спеціальностей”, — сказано в повідомленні.

Підготовка новобранцівФото: 80 ОДШБр

Військові заявили, що вже перебуваючи безпосередньо в районі виконання завдань, командири організовують курс підготовки для новоприбулих із досвідченими воїнами підрозділів. Їх навчають “стільки, скільки потрібно”, щоб підготувати людину до реалій на полі бою.

“Також солдатів, які потрапили вже безпосередньо в район виконання завдань, розподіляють по ротах. Далі ротний, його заступник спілкуються з кожним новобранцем. Ця комунікація дуже важлива, адже об’єктивно визначається ким буде новобранець, уже тут на місці: стрілець, водій чи навідник, штурмовик чи допомагатиме з логістикою”, — ідеться в повідомленні.

Зазначається, що під час цього спілкування ротний намагається краще пізнати новобранця. Це певною мірою такі психологічні маневри, щоб одразу зрозуміти, чи готовий військовий до бойових дій.

Романчук Микола

Recent Posts

Сповідь без священника. У Швейцарії церква встановила цифровий аватар Ісуса

У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…

7 години ago

Забудьте про пільги: пенсіонерів зроблять ще біднішим – за що тепер змусять заплатити

Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…

7 години ago

Грабіжницькі націнки: магазини штучно завищують ціни на основні продукти

Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…

7 години ago

Від мобілізації не втекти: дані, які важко заперечити – скільки українців ще призвуть

Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн ​​чоловіків віком від 25…

7 години ago

За американське авто можуть відібрати права: на що звернути увагу

В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…

7 години ago

Відповідь обов’язково буде: у Москві брязкають зброєю, сиплють погрозами та лякають світ Путіним

Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…

7 години ago