Скільки прокурорів-інвалідів з понад 500 тисяч було звільнено: Шабунін навів шокуючі дані

З понад півтисячі прокурорів, які мають інвалідність, було звільнено всього п’ять осіб. Про це у своєму дописі на Facebook повідомив громадський активіст Віталій Шабунін.

За його словами, це черговий показник так званої “ефективності” управлінських команд Зеленського та Єрмака. Примітно, що з 67 прокурорів-інвалідів у Хмельницькій області, Офіс генерального прокурора не зміг перевірити жодного на предмет незаконності їх статусу.

Натомість, пише активіст, українське суспільство стало свідками великої кількості публічних заяв, обурених виступів президента, засідань РНБО та анонсів “масштабних чисток” у прокуратурі. Усі ці активності супроводжувались галасом, але в реальному підсумку результати виявились вкрай мізерними – лише п’ятеро прокурорів були звільнені.

Це питання не тільки стосується внутрішніх справ влади, але й викликає занепокоєння щодо її здатності боротися з зовнішнім ворогом. Як можна вигравати війну з Росією, якщо влада не може навести порядок у своїй власній системі?

Шабунін наголосив, що дії Офісу генерального прокурора щодо цих перевірок виглядають непрозорими. Результати службових розслідувань були засекречені, а частину матеріалів приховали під виглядом кримінальних справ, порушених Державним бюро розслідувань. Це додатково підриває довіру до влади, адже приховування інформації щодо таких важливих питань лише підсилює відчуття бездіяльності і неефективності урядових структур.

Ткаченко Валентина

Recent Posts

Із грошима доведеться прощатися: у Кабміні вирішили обмежити українцям пенсії

Напрацьовано три важливих законопроєкти, які мають сприяти виправленню недоліків чинного законодавства та встановленню більшої справедливості…

6 хв. ago

Мобілізація у січні: ким у першу чергу зацікавиться ТЦК

З 1 січня 2025 року в Україні мобілізація охоплює чоловіків віком від 25 до 60…

15 хв. ago

Переїде на віллу в КНДР: Курськ може стати кінцем для Путіна, – The Telegraph

Новий наступ ЗСУ у Курській області РФ свідчить, що 2025 рік може виявитися більш вдалим для України,…

24 хв. ago

«‎Бусифікація», втома чи МСЕК? Словник сучасної української мови назвав слово 2024 року

«‎Бусифікація» стала словом 2024 року, за версію словника сучасної української мови та сленгу «‎Мислово». Неологізм,…

32 хв. ago

Пасажири літака здійснили подорож у часі: вони злетіли у 2025, але приземлись у 2024 році

Пасажири деяких авіакомпаній мають можливість повертатись у часі та святкувати Новий рік двічі. Попри те,…

41 хв. ago

Прискорення ядерної програми Ірану наближається до точки неповернення, – Макрон

Прискорення ядерної програми Ірану наближає весь світ до критичної точки - до точки неповернення, заявив президент Франції…

50 хв. ago