У податковій викрито посадовців із фіктивною інвалідністю

У керівництві Державної податкової служби (ДПС) після перевірки виявилося 16 осіб із фіктивною інвалідністю. Усі вони «добровільно» звільнилися. Про це повідомив голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев у своєму телеграм-каналі.

«Подейкують, що ДПС за два дні підняла всі матеріали щодо осіб із керівництва, зокрема регіонального, що оформились інвалідами після 24 лютого 2022 року. Таких чоловіків загалом виявилось 17. Одна особа з інвалідністю отримала її внаслідок поранення на фронті», – написав Гетманцев.

За його словами, решта 16 посадовців «прийняли вольове та чесне рішення залишити службу».

Гетманцев наголосив, що розраховує на аналогічну інформацію від інших органів із відання податкового комітету: Державної митної служби, Бюро економічної безпеки, Держфінмоніторингу, а також Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей і Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Нагадаємо, міністерство охорони здоровʼя провело перевірки та скасувало висновки про встановлення інвалідності 74 військовозобовʼязаним Хмельницьким МСЕК. Усього за матеріалами Служби безпеки підозри у вчиненні злочинів отримали 64 посадовців медично-соціальних експертних комісій (МСЕК), а також скасовано понад 4 тис. висновків про інвалідність.

Як повідомлялося, 22 жовтня президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони. Зокрема, воно передбачає ліквідацію медико-соціальних експертних комісій з 31 грудня 2024 року. Також буде утворено робочі групи із перевірки рішень медико-соціальних експертних комісій щодо встановлення інвалідності посадовим особам відповідних державних органів.

До слова, Центральну медико-соціальну експертну комісію (МСЕК) планують ліквідувати до кінця поточного тижня. 

Як відомо, понад 50 прокурорів Хмельниччини на чолі з обласним прокурором Олексієм Олійником оформили інвалідність, ймовірно, через корупційну схему Тетяни Крупи у МСЕК. Про це повідомляв журналіст Юрій Бутусов після проведення розслідування. Згодом генеральний прокурор України підписав наказ про проведення службового розслідування у зв’язку з поширенням інформації про отримання груп інвалідності 50 прокурорами Хмельницької обласної прокуратури.

Ткаченко Валентина

Recent Posts

Повістки приходять загиблим, людям з відстрочкою та бронюванням: у ТЦК назвали винних у збої

Одразу варто нагадати нашим читачам, що в Україні продовжується дія військового стану, а також відбуваються…

7 хв. ago

Українцям можуть відмовити в призначенні субсидії: які причини

В Україні деяким громадянам можуть відмовити в нарахуванні держдопомоги.  Про це йдеться в матеріалі видання "На пенсії".…

15 хв. ago

Пляма, яка більша за Землю в два рази, спровокує магнітну бурю найближчими днями

Світило продовжує гратись, і вчорашній вибух, який створила сонячна пляма, може призвести до геомагнітного шторму вже…

26 хв. ago

Одружений чоловік підписався на модель OnlyFans: як пікантна розвага закінчилася судом (фото)

У Великій Британії авторка контенту для дорослих ледве уникнула тюремного ув'язнення після шантажу одруженого чоловіка.…

35 хв. ago

У Голосіївському ТЦК знущалися з киян і погрожували відправкою на передову

У Голосіївському ТЦК знущалися з киян, погрожуючи відправкою "на посадку". Негативними враженнями діляться мешканці району…

43 хв. ago

Переполох у партії Порошенка. «Європейська солідарність» може втратити державне фінансування

Не встиг суд ухвалити рішення щодо «Голосу», як практика зупинки фінансування може торкнутися ще однієї парламентської партії. Однак якщо із…

50 хв. ago