Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила колишню очільницю Хмельницької обласної медико-соціальної експертної комісії Тетяну Крупу під вартою.
Про це повідомляє «Суспільне».
Крупі зменшили заставу з 500 мільйонів гривень до 300 мільйонів гривень.
У разі внесення застави на Тетяну Крупу мають покласти обовʼязки:
Тетяна Крупа брала участь у засіданні через відеозвʼязок.
Як заявив прокурор Вадим Сидоренко, у справі провели 22 обшуки, під час яких вилучили майно Тетяни Крупи. Кошти також вилучені й арештовані. Крім того, наклали арешт на понад 150 обʼєктів нерухомого майна, які зареєстровані, зокрема, й на юридичні особи (компанії).
Прокурор зазначив, що виявлені під час обшуку кошти — це ще не всі активи, які знайшло слідство.
Під час судового засідання стало відомо, що Крупа має звання «Заслужений лікар України».
Адвокатка Тетяни Крупи заявляла, що всі кошти арештовані, і родина Крупи не має можливості внести та позичити їх. Також адвокатка вважає, що для Крупи не можна обирати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою через стан її здоровʼя. На думку захисниці, її мають відпустити на поруки.
Крупа попросила у суддів обрати їй запобіжний захід, не пов’язаний з перебуванням під вартою, а під внесення «з адекватною сумою». Після цього обвинувачувана, яка брала участь по відеозвʼязку, розплакалася.
7 жовтня Печерський райсуд Києва відправив керівницю Хмельницької МСЕК Тетяну Крупу під варту до 3 грудня з правом внести заставу в понад 500 мільйонів гривень.
Керівницю медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) у Хмельницькій області Тетяну Крупу викрили на незаконному збагаченні на мільйони доларів. Наступного дня працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру очільниці обласної МСЕК та взяли її під варту.
Під час обшуків у родини Крупи знайшли майже 6 млн доларів у різній валюті лише готівкою. Окрім цього, за повідомленням ДБР, правоохоронці вилучили документи, які підтверджують незаконну діяльність посадовців та відмивання ними грошей через різні бізнес-проєкти. Під час слідчих дій керівниця МСЕК намагалась позбутися частини грошей, викинувши у вікно дві сумки, у яких було пів мільйона доларів.
7 жовтня Печерський райсуд Києва відправив Крупу під варту на два місяці з альтернативою застави у понад 500 мільйонів гривень.
Справа Крупи пролила світло на корупційні схеми з фальшивими інвалідностями, зокрема в органах прокуратури. На тлі скандалу генпрокурор України Андрій Костін подав у відставку, уряд оголосив про ліквідацію МСЕК у чинному вигляді, а в регіонах України почалися масові перевірки МСЕК та пов’язаних органів з боку правоохоронців.
Молдова відмовиться від використання долара для визначення офіційного курсу лея. Зміни набудуть чинності у 2025 році.…
Дональд Трамп, який переміг на виборах президента США, може призначати підприємця Тре Стівенса або інвестора-мільярдера Стівена…
Запоріжжя може стати наступною ціллю російських військових. Та українська армія готова до будь-якого розвитку подій.…
У двох районах столиці — Дарницькому і Дніпровському, фіксується підвищена концентрація зважених часток (пилу). Про…
Пенсіонерів за певних обставин можуть зобов'язати повернути державі частину одержаної пенсії. У яких випадках можливий…
Сьогодні вночі безпілотники атакували чотири області Російської Федерації. За даними окупаційного Міноборони РФ, протягом минулої…