Тетяна Крупа залишатиметься головою Хмельницької МСЕК до листопада 2025 року, попри триваюче розслідування щодо можливого незаконного збагачення. Вартість її активів перевищує 137 млн грн, що значно перевищує офіційні доходи, і законність їх походження поки не підтверджена.
Про це йдеться в матеріалах суду. Це рішення викликало великий резонанс, адже наразі триває досудове розслідування щодо можливого незаконного збагачення чиновниці.
Контракт з Тетяною Крупою було укладено ще у листопаді 2020 року строком на п’ять років, з 3 листопада 2020 року по 2 листопада 2025 року. Таким чином, її повноваження як голови МСЕК продовжаться ще на рік, попри поточне розслідування, що викликає сумніви щодо законності її дій.
Крім посади голови МСЕК, Тетяна Крупа також є депутатом Хмельницької обласної ради восьмого скликання з грудня 2020 року. Вона входить до складу постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, освіти, культури, релігії та спорту.
Наразі триває досудове розслідування щодо можливого незаконного збагачення Тетяни Крупи. За матеріалами суду, з листопада 2020 року вона набула активів вартістю 137 млн грн, законність підстав для володіння якими не підтверджено доказами. Відповідно до розслідування, ця сума значно перевищує її офіційні доходи, що викликає підозри в умисному порушенні Закону “Про запобігання корупції”.
Розслідування встановило, що Крупа, займаючи посаду головного лікаря Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи та одночасно виконуючи обов’язки депутата, могла діяти з корисливих мотивів. Вона усвідомлювала суспільно небезпечний характер своїх дій, проте продовжувала набувати активи без законних підстав.
Розслідуванням займаються правоохоронні органи, які вивчають обставини, що підтверджують можливе незаконне збагачення Тетяни Крупи. Попри це, її захист наполягає на невинуватості чиновниці. Крупа стверджує, що не всі виявлені кошти належать її родині, і частина з них має інше походження, що, за її словами, буде доведено під час судового процесу.
Чоловік Тетяни Крупи також висловив сподівання, що її можуть звільнити з-під варти через відсутність достатніх доказів для підтвердження вини. Нагадаємо, під час обшуку у її помешканні було виявлено значну суму готівки, що й стало основою для підозр у незаконному збагаченні.
Рішення продовжити контракт з Тетяною Крупою до листопада 2025 року викликало критику серед громадськості та експертів. Багато хто вважає, що залишення її на посаді під час розслідування може бути етичним порушенням, яке підриває довіру до державних інституцій. Водночас, остаточний висновок щодо законності дій Крупи має зробити суд.
Фахівці Міланського політехнічного університету виявили численні підземні ходи, розташовані під замком Сфорца. Про це повідомляє університет на своєму…
Безпека на дорозі - це не тільки дотримання правил дорожнього руху, а й контроль над…
17 січня в активній області 3964 стався потужний сонячний спалах магнітудою M7.4. Він почався о 13:24 UTC…
Експерти автомобільної індустрії назвали найкращі новинки 2025 року. Ці автомобілі з досить великого списку дійсно найкращі…
Компанія Дональда Трампа завершує роботу над пакетом жорстких указів з питань імміграції. Очікується, що їх…
Заступник начальника РТЦК та СП Лариса Козак нещодавно на прес-конференції наголосила на важливості виконання повістки…