Суд арештував низку активів олігарха-втікача Боголюбова (список)

На низку активів олігарха і президента Єврейської громади м. Дніпро Геннадія Боголюбова накладено арешти в межах кримінального провадження проти Ігоря Коломойського. Йдеться про компанії, де обидва мали свої частки, свідчить Ухвала Київського апеляційного суду, опублікована в Реєстрі «ОпенДата». 

Так, арешти корпоративних прав, за клопотанням БЕБ, були накладені, серед інших, на: ТОВ «Кінотеатр «Валентина» (де Боголюбов і Коломойський кінцеві бенефіціари), ТОВ «Альфа-приват, ЛТД» (де Боголюбов і Коломойський мають по 33 відсотки), КА «ПАС ЛТД» (Боголюбов і Коломойський мають по 33 відсотки), TOB КА «Віст ЛТД» (Боголюбов і Коломойський мають по 20 відсотків), ТОВ «Бета-К, ЛТД» (Боголюбов і Коломойський мають по 33 відсотки), ТОВ «Протон-21» (Боголюбов і Коломойський мають по 9 відсотків), ТОВ «Старлайт» (Боголюбов і Коломойський мають по 25 відсотків), TOB «Фарлес» (Боголюбов і Коломойський мають по 25 відсотків), ТОВ «Солм ЛТД» (Боголюбов і Коломойський мають по 19,6 відсотків), ТОВ «Сєнтоза ЛТД» (Боголюбов і Коломойський мають по 19,6 відсотків).

Крім того, як свідчить текст Ухвали Шевченківського райсуду, компанія «Протон-21», належна Боголюбову і Колмойському була залучена у схему з відмивання коштів «Привату» разом з «Об’єднаною єврейською общиною України». 

Нагадаємо, що ДБР оголосило Геннадія Боголюбова у розшук за обвинуваченням у незаконному виїзді з України за паспортом іншої особи. Медіа припускали, що його втеча з може бути пов’язана з перспективами отримання підозр від українських правоохоронних органів. Зокрема, як пише mind.ua, Боголюбов разом зі своїм партнером Ігорем Коломойським стали об’єктами численних юридичних розслідувань, пов’язаних із виведенням коштів з банку та іншими фінансовими махінаціями після націоналізації Приватбанку у 2016 році.

І не лише в Україні, адже наприкінці травня 2021 року державний Приватбанк подав позов проти Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова до Канцлерського суду штату Делавер (The Delaware Court of Chancery). У цій справі також почало своє розслідування і ФБР.

Олігархів підозрюють у привласненні майже $623 млн, які вони виводили з рахунків Приватбанку через шахрайську схему під назвою «Оптима».

Романчук Микола

Recent Posts

ТЦК поставлять на кожній вулиці: мобілізацію терміново посилюють

У великій області України планується посилення мобілізації, що є обов'язковою умовою воєнного стану. Це заявив…

9 хв. ago

Трамп планує призначити керівником ВМС США бізнесмена без військового досвіду, – The Hill

Новообраний президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп планує призначити керівником Військово-морських сил США бізнесмена Джона Фелана, в…

18 хв. ago

«Боягузи й ухилянти». Офіцер ЗСУ Надія Савченко висловилася про Шабуніна, Стерненка і Бутусова

Голова Центру протидії корупції (ЦПД) Віталій Шабунін, волонтер Сергій Стерненко, головний редактор видання "Цензор" Юрій…

30 хв. ago

РФ вже воює з Європою: в Британії зробили сенсаційну заяву

Європа перебуває не в передвоєнній ситуації, а в стані справжньої війни з Росією, заявив колишній…

39 хв. ago

У найкращому разі повернеться до 50% людей: соціолог про демографічну кризу в Україні

Напередодні народний депутат України Максим Ткаченко повідомив, що велика кількість українців повертається на тимчасово окуповані території.…

47 хв. ago

Вчені вперше отримали ДНК Бетховена та розкрили таємничі подробиці про його життя

Міжнародна команда дослідників вперше в історії отримала геном легендарного композитора Людвіга ван Бетховена, аби зрозуміти стан…

57 хв. ago